Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt nektek ferde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt nektek ferde fogsorú pasitok?

Figyelt kérdés
hogyan viszonyultatok hozzá?
2009. máj. 20. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

De h*lye vagy...

Ne a fogsort hanem a belsőt nézd.. idióta.

2009. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
volt,nem mindegyh egy miliméterrelelörébb áll az egyik foga mint amásik am annyira nem olt durva de aztán elment a dokihoz és kapott fogszabit
2009. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De értelmes kérdésed van. Persze hogy volt! Mivan akkor? Senkié sem szabályos!
2009. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
na jo de azért nem miliméterekre értettem
2009. máj. 20. 21:11
 5/13 anonim válasza:
25%
Szerintem meg igenis gáz, ha valakinek rosszul vagy összevissza állnak a fogai. Aki nem volt képes ezért fogszabályzót feltetetni, az igenis igénytelen! Én épp ezért hordok most fogszabályzót, és mindenkit lenézek, akinek csúnyák a fogai :-P
2009. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint nem volt. De volt egy srác régebben, akibe totál bele voltam zúgva és ferde volt a fogsora. Amúgy helyes és rendes srác. Sajnálom, hogy nem lett belőle semmi. De hát ez van.
2009. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem jelenleg is ilyen a barátom fogsora és annyira nem zavar!

Két és fél éve vagyunk együtt és az utóbbi időben ugyan már többször említettem neki,hogy nem ártana,ha fogszabija lenne,de hát ez nem olyan olcsó mulatság...

Manapság már engem is kezd egy kicsit zavarni,de ha nem csináltatja meg is vele maradok,hisz nem a fogai miatt szeretem!

Üdv!

2009. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis gáz, ha valakinek rosszul vagy összevissza állnak a fogai. Aki nem volt képes ezért fogszabályzót feltetetni, az igenis igénytelen! Én épp ezért hordok most fogszabályzót, és mindenkit lenézek, akinek csúnyák a fogai :-P


Én meg lenézem az ostoba embereket, mint te. Én kértem fogszabályzót, és nem adtak, mert azt mondták, hogy az egészségemet nem veszélyezteti, és amúgy sem lehet túl sok mindent kezdeni ezzel, mivel nem egymásra vannak tolódva a fogaim, hanem simán az alakjuk ferdébb. Különben is, az én szüleimnek nincs annyi pénze, hogy hobbiból fogszabályzót rakassak.

2009. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mármint a fogsorom jelenlegi állapota nem veszélyezteti az egészségemet.
2009. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
egyetértek az utolsó válaszolóval. Én is elmentem a dokihoz h rakjon fogszabit, de asszonta h 18 éves vok s nincs értelme, rontja az egészséget s mire le kell vegyem fognak arra kiesni a fogaim. Jha s a pénzről annyit h azért mentem 18 évesen s nem hamarabb mert akkor tudtam dolgozni h gyűjtsek kicsi pénzt.
2009. máj. 22. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!