Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Jobban szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Jobban szereti a pasim társasaga a pasim volt bnojet.

Figyelt kérdés
A baratai azt mondjak h en a kocsiaert vagyok a pasimmal, meg h velem ne foglalkozon.:/ Szerintetek mit tegyek? Szeretem a pasim, de nagyon szarul esik...h iet mondanak.
2011. dec. 15. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen kocsija van a párodnak?
2011. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Randy Orton ***** válasza:
Nem ok nélkül mondanak ilyet
2011. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vmi j kocsija van... nekem nemteccik.:S hmm.:)
2011. dec. 15. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
mivan?
2011. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget írok de a helyedben azt csinálnám, hogy előttük is "megmutatnám", hogy mennyire is szeretem. Ölelkezés és csókolózás, de persze csak mértékkel, nehogy a végén meg már az legyen a bajuk, hogy lefoglalod őt XD Amúgy meg az is lehet, hogy csak féltékenyek, mert veled több időt tölt és látszik rajta, hogy nagyon szeret :D nem tudom segítettem e, remélem igen :)
2011. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!