Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő lányok, hogy van időtök mindenre? :S

Figyelt kérdés
Sokáig nem volt barátom, pont be tudtam osztani az időt, hogy jusson a tanulásra, kicsit barátokra, magamra is legyen, és aludni is tudjak. Most viszont lett barátom. És egyszerűen folyton el vagyok maradva mindennel... Az időt, hogy találkozzunk a tanulástól nem akarom elvenni, ha a barátnőimtől veszem el, megsértődnek (jogosan), ha magamtól, akkor ápolatlan leszek, így jobbára kevesebbet alszom, de akkor meg nyűgös vagyok... hogy lehet ezt mind összekoordinálni? Nekem nem megy... 20/L
2011. dec. 11. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi távkapcsolatban élünk, csak péntek, szombat, vasárnap találkozunk, néha csütörtökön is. Nekem van időm mindenre.


19L

2011. dec. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor most vagy azon a ponton amikor át kell állni a gyerekkorból a felnőttkorba.
2011. dec. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi egy héten 3 napot találkozunk hétköznap. a hétvége nagy része az enyém, akkor tudom csinálni a dolgom + a maradék 2 hétköznapban. amúgy sem érdemes állandóan együtt lenni, mert ráunsz egy idő után és terhes lesz az a sok együttlét.
2011. dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi együtt élünk, és ígyis van idő mindenre :) és hülyeség h megunjuk egymást... ha szeretsz vkit nem unod meg
2011. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem még nem volt párkapcsolatom és elég sűrűek a napjaim, de én úgy érzem, hogy beleférne. Pl én mindig húzom a tanulást, szal max nem lenne az, hogy ülök a könyv felett egy órát és bambulok, vagy mint most, hogy tételkidolgozás helyett már egy órája gyakorin böngészgetek. Mert lenne motivációm, hogy hamarabb túlessek a tanuláson, mert akkor vele lehetnék. Szóval nem tudom, talán próbálj arányosan lecsípni egy kis időt mindenből. Vagy azokon a napokon tanulj, találkozz a barátnőiddel amikor tudod, hogy úgyse tudnátok találkozni.

20/L

2011. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mi is együtt élünk másfél éve,és 2,5 éve vagyunk együtt,22L vagyok,fősulis,és mikor nem éltünk együtt is be tudtam osztani,tanulás,buli,barátnők,suli,még kaját is tudtam magamnak csinálni,aludni is volt időm,netezni is,mosni is az akkori albimban még mosógép sem volt,hétvégén hazatudtam utazni,volt idő vásárolni,magamra is,takarítani is,mindenre

mi sem unjuk egymást nagyon szeretünk együtt lakni,együtt aludni a másik mellett ébredni,együtt főzni,együtt bulizni stb.Egyre jobban szeretjük egymást,egyátalán nem unalmas az együtt lét,sőt ha már elmegy egy órára nagyon hiányzik és várom vissza

2011. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd hozzászoksz.. Nekem is van időm mindenre. Még elég sok időmet el is cseszem.. :S Ami mehetne inkább tanulásra.
2011. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, előbb-utóbb belejössz :)

Én anno még kolis koromban jó előre meg szoktam beszélni barátnőimmel, hogy kivel melyik héten, melyik nap találkozok (igyekeztem a találkákat péntek-szombatra tervezni, hogy hét közben legyen elég időm magamra), barátommal minden este tanulás után találkoztam egy-két órára, illetve a vasárnapokat töltöttük együtt.

Nem kell ezt túlaggódni, ha értelmes,érett gondolkozású barátnőid vannak, megértik, hogy egy nap 24 órából áll csak, nem szakadhatunk százfelé. Csak mindig arra ügyelj, hogy a számodra legfontosabb emberekkel legalább kéthetente találkozz, ha csak egy-két órára is, az bőven elég, ha odafigyeltek egymásra. Egyébként meg elfoglaltabb időszakban lehet emailt is írni, fél órákat felmenni msn-re, így senkit nem hanyagolsz el, de magadra is lesz időd, meg persze a szerelmedre is.

Nekem pl. az volt régebben a "trükköm", hogy a gépem mellett volt egy asztali naptár, azon jelöltem mindig, hogy melyik nap kivel beszéltem, esetleg egy-két kulcsszót odaírtam, hogy tudjam, mit kell fejben tartani az illetővel kapcsolatban. Aztán két héttel előre lapoztam, és odaírtam a nevét, így ha el is voltam havazva, két hét múlva tuti eszembe jutott az illető, és már írtam is neki. Persze ez kevésnek tűnik ahhoz képest, hogy gimis korunkban, barát nélkül napi szinten találkoztunk, de hát felnövünk, sokasodnak a kötelezettségek, ahhoz képest meg nem rossz.

Én egy barátomat sem nyúznám, hogy hetente találkozzunk, bőven elég, ha legalább egy levelet váltunk ennyi idő alatt, tudjuk, hogy minden oké a másikkal, aztán majd összejön az a találka, nem leszünk ettől még kevésbé jó barátok.

23/N

2011. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd belejössz, ne aggódj. :D
2011. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!