Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az ajándék milyen lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az ajándék milyen lenne?

Figyelt kérdés

Egy nagyon nagyon jó barátomnak lesz szülinapja hétfőn és még most sem tudom, hogy mit adjak neki. 18 éves lesz. Ő fiú és én lány vagyok. A legjobb barátomról van szó..talán mondhatom, hogy az, bár a kapcsolatunk elég fura (ez most lényegtelen). Nem tudom mi lenne jó. Nincs semmi ami iránt annyira nagyon érdeklődne avgy inkább túl sok minden ..a ping-pong maximum, de ahhoz én nem értek és nem akarok beégni, hogy veszek valamit ami nem olyan jó. Ő profi benne és ehhez illő felszerelés is használ. Valami olyat akarok leginkább ami jó érzéssel is tölti majd el..esetleg rám emlékezteti amellett, hogy örül neki, mint egy ajándéknak.

Arra gondoltam, hogy sütök valami sütit éés veszek egy feltöltőkártyát neki, hogy tudjunk többet beszélni telefonon ( bizonyos okból egyikünknek sincs pénz a telóján xD) Ez eddig jó lenne? és mit vegyek még neki szerintetek?köszi a válaszokat előre is. ( olyan 3-4000 ftra gondoltam max. )


2011. dec. 10. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
18+-os Activity Társasjáték!
2011. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat ..légyszi^^ Fontos lenne
2011. dec. 10. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!