Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy beállt?

Figyelt kérdés
lassan már 2éve van meg. eddig mindíg késett vagy előbb jött. volt hogy heteket késett, volt hogy kimaradt. ma viszont pontosan jött meg. először. lehet hogy belállt? vagy ezt csak a következőnél tudhatom meg?
2011. dec. 10. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
a kérdésből kihagytad hogy miről van szó, ezért kapsz majd egy csomó ilyen-olyan választ is, de én értem hogy miről van szó. és az hogy 1X pontos nem sokat jelent, majd ha a következő egypár is az lesz, akkor talán beállt. :)
2011. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocs. úgy gondoltam értitek :D de akkor: MENSTRUÁCIÓRÓL VAN SZÓ! :)
2011. dec. 10. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
1 mérés nem mérés... :D A következőnél, meg az azutáninál tudod megállapítani, hogy szignifikánsan eltér-e vagy sem. :D
2011. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!