Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tilt le?

Figyelt kérdés
Szórakoztam egy fiúval,névtelenül írogattam neki kedves üziket.Állandóan letiltott,mert nem mondtam meg,hogy ki vagyok. Ma küldtem neki több,mint 100 üzenetet, és eddig már hamarabb is letiltott,most miért nem?
2011. dec. 7. 22:01
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
téged zaklatott egy lány?Mivel?
2011. dec. 7. 22:12
 12/24 anonim ***** válasza:
nem bírod felfogni hogy nem akar tőled semmit sem most sem később, sőt pont hogy dilisnek tart?
2011. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Miért???szerintem jó érzés lehet ilyen üzeneteket kapni.
2011. dec. 7. 22:20
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem feltételenül...
2011. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Miért milyen érzés?
2011. dec. 7. 22:24
 16/24 anonim ***** válasza:
én utálom mikor a kis 14 éves csajok zaklatnak, nem válaszolok rájuk, aztán abbahagyják. meg is örülnél ha lenne egy kitartó zaklatóm
2011. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
miért?
2011. dec. 7. 22:29
 18/24 anonim ***** válasza:
Mert sza.r és kész, ha vki akivel Te nem akarsz semmit se meg azt se tudod ki csoda és zaklat. Am. meg, vigyázz, mert feljelenthet a rendőrségen is!
2011. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Most az a helyzet,hogy a fiúnak tetszem élőben,csak én nem mertem viszonozni,ezért írogattam neki névtelenül.Mi lesz így,ha kiderül,hogy én vagyok az,aki tetszem neki?fél éve szemezünk,de nem mertem közeledni hozzá élőben!
2011. dec. 7. 22:32
 20/24 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy... Beszélj vele normálisan és ne névtelenül. Mit érsz így ezzel, hogy névtelenül bombázod a szemeteddel?

Megnyugodhatsz, így csak elriasztod még jobban, ha véletlenül megtudja, hogy te voltál, akkor még lehet meg is utál.

Vállald fel magad, ha akarsz tőle valamit.

100 üzenetet...! :O Én megőrülnék a fiú helyében és elküldeném a feladót egy szép helyre, utána letiltanám, úgy, hogy többet ne találjon meg.

Ha kedves akarsz lenni vele, akkor névvel küldj neki egy értelmes üzenetet. Vagy csak simán köszönj.

2011. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!