Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy a terhesség alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a terhesség alatt is megjöhet a menzesz? Mik még a terhesség jelei?

Figyelt kérdés
Mert azt tudom h nem jön meg a menzesz .. de most hallottam h azis lehet h megjön közbe .. és most nem tudom hogy mi a jele neki még .. gondolok itt ilyenre mint pl a hányinger vagy ilyesmi...
2011. dec. 7. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

én is elsö 3 hónapban menstruáltam,igy nem gondoltam h terhes lehetek,mert megjött rendesen.

utana közölték velem h 3 honapos a baba.

2011. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka de előfordulhat hogy az első néhány hónapban még zavartalanul megjön a havid...

Egyéb jelek: hányinger, fáradékonyság, érzékenyebb mell és has, jobban érzed a szagokat (pl olyan is lehet hogy valamilyen étel szagát megérzed amit korábban szerettél, de most meg undorodsz tőle...)


szóval ilyenek... de amúgy ez is emberfüggő mint sok már általában...

2011. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anya azt mondta, hogy az is lehetséges h semmilyen jele nincs .. és én már nem tudom .. és ha meg jön a menzeszem akkor is csak mondjuk 3 hónapig? az elején? bocsi h ennyit kérdezek .. de nem értem =/
2011. dec. 7. 19:58
 4/5 Wincho válasza:

A terhesség jelei: [link]

Anyudnak is igaza van, mert ott van pl. Szorcsik H. Viki,a színésznő a sorozatból. Neki sem voltak tünetei,jelei, csak mikor a 2.hónapban volt.

Vegyél tesztet és menj orvoshoz,hogy biztos terhes-vagy-e.

Anyukám is,mikor velem volt terhes, megállapították,megjött neki, én meg megszülettem :) ezért volt az,hogy dec.19-re írták ki, én jan.27-én születtem :)

2011. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az Anyósöm is azt mesélte, hogy neki is 3 hónapig rendesen megjött mire megtudta, hogy terhes már 4 hónapos volt és az a poén, hogy nőgyógyász mellett volt asszisztens. Nap,mint nap kismamikkal volt dolga, szóval van ilyen...

Nekem pl.: csak az volt az egyetlen tünetem ,hogy nem jött meg, de ha enyhén vérezgettem volna én sem gondoltam volna, hogy terhes lehetek, mert nem minden hónapban egyforma erősségű a vérzésem.

2012. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!