Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iwiw-en láttam egy csajt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iwiw-en láttam egy csajt, aki tetszik. Felvenném vele a kapcsolatot, de mégis mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Meg a másik, ha mondjuk elutasít, akkor érdemes esetleg megpróbálni megint, vagy hagyjam a francba? Szóban könnyebb lenne, mert látnám a reakcióját, de az nem fog menni, mert nagy a távolság. Itt viszont ha rögtön elutasít, nem tudok mit csinálni. Vagy esetleg "zaklathatnám" még 1 e-mail-lel? Lehetséges az, hogy mondjuk ő a rámenősebb férfiakat szereti, és nem azt, aki az első nem után megriad, és nem próbálkozik többet?
2009. máj. 15. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Jó a kérdés, ez nekem is nagy problémám. Ugyanis az iwiw nem társkereső, nem is szeretik a lányok, ha ott akarnak velük ismerkedni. Azt se szeretik, ha felveszik msn-re vadidegenek. Ezért én már megszoktam, hogy iwiwen rengeteg jó nő van, de én nem kezdhetek velük semmit.


Ám alternatív lehetőségek lehetnek:

- Keress rá hotdogon, hátha fent van. Ott lehet ismerkedni is.

- Ha van belinkelve blogja, kattints oda, és kommentelj neki ott.

- Ha táncol vagy zenél vagy hasonló, és fel szokott lépni, akkor legközelebb menj el rá (természetesen haverokkal, a magányos farkasok ijesztőek), és fellépés után menj oda gratulálni.

- Ha van közös ismerős, akivel napi kapcsolatban vagy, nála lehet egy alkalmas pillanatban érdeklődni.

2009. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs fent a HotDog-on, és közös ismerősünk sincs. Ellenben az msn címe kint van iwiw-en. De ha nem szeretik, ha vadidegenk felveszik őket, akkor mi a fenének rakják ki? Épp a múltkor beszélgettem egy haverommal erről. Arra jutottunk, hogy végülis ismerkedés céljából van kint nekik. Aki nem akar ismerkedni, az meg nem rakja ki. Mindenestre érdekes és nem is könnyű helyzet az ilyen...
2009. máj. 15. 14:43
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

nekem a múltkor írt egy srác iwiw-en, azt írta: szia, nagyon tetszel nekem, szép a szemed.

Elkezdtünk levelezni, megbeszéltünk randit, aztán mégiscsak inába szállt a bátorsága, vagy nem tudom miért gondolta meg magát.

na, mindegy, a lényeg, hogy nekem jól esett, hogy tetszem neki :)

Na, ha iwiw-en nem válaszol, akkor próbáld meg msn-en, hátha.... sose lehet tudni. Ismered a mondást? Aki küzd az veszíthet. Aki nem küzd, az máris veszített!

hajrá, sok sikert!

Aztán majd beszámolót kérünk ám! :)

2009. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Esetleg ha kiderül az adatlapjából, hogy van valami hobbija, írhatsz neki iwiwen üzenetet ezzel kapcsolatban (kitalálsz valamit, kegyes hazugság:)). Próbáld elhúzni a beszélgetést, hogy ne tudja egyetlen levéllel lerendezni és majd a 3. levél körül megírhatnád neki, hogy láttad kirakva az msnjét, hát felvehetnéd-e msnre, mert úgy gördülékenyebb a kommunikáció.
2009. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Ne haragudj, de az iwiw nem társkereső!!! Én is utálom, mikor ismeretlenek jelölgetnek, meg küldik az üziket hogy meg akar ismerni. Ha nagyon akarsz írni neki, írj, de ha elutasít, akkor hagyd!! Mindenképp! A nem az nem, az igen meg igen!!!
2009. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Amúgy meg azért van kint az msn címe hogy az ISMERŐSEI vegyék fel... Az már más kérdés hogy miért nem úgy állítja be hogy csak azok lássák.


Van olyan hülye aki a telefonszámát és pontos lakcímét is kiírja..pfff...

2009. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nem azért van kint az msn címe vkinek,m ismerkedni akar.Nekem is kint van,de csak azért, h ha 1 ismerős bejelöl,és esetleg felakarva venni,megkönnyítsem a dolgát.

Nyugodtan írhatsz neki iwiwen.Nem gáz sztem.Bnőm is írt 1 srácnak,mondjuk nem lett belőle találkozás,de jókat szoktak beszélgetni:)

Sok sikert!

2009. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
egyetértek előző hozzászólókkal, az ismerősöknek teszem ki az msn-címemet, és egyenesen szánalmasnak találom, ha idegenek molesztálnak. tényleg nem társkereső oldal.
2009. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

nem társkereső ez igaz, dehát ha egyszer a kérdezőnek annyira tetszik az a lány....

Próbáld meg, a legrosszabb ami történhet, hogy elutasít.

2009. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én szívesen veszem, ha írnak nekem iwiwen üzenetet, örülni szoktam ezeknek..de csak ha úgy bejelölnek, vagy felvesznek msn-re, azt nem kedvelem.
2009. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!