Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak véletlen, vagy mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak véletlen, vagy mindenkinél így van?

Figyelt kérdés

Egy baráti sörözgetés közbe feljött egy téma. Hogy hogy azt ne kérdezzétek, mert már magam se tudom. De nagyon érdekes és számomra fura következtetéseket vontunk le.


Arra lennék kíváncsi, hogy ez általánosságba így van mindenkinél, vagy csak pont összejött ez a társaság?


Szóval a következőről lenne szó:


Aki jobbkezes fiú, és jobb kézzel maszturbál az sokkal jobban szeret a jobb kezén könyökölni, illetve a fenekét fentről lefele(zacsi felé) törli ki,

és aki jobbkezes fiú, és bal kézzel maszturbál, az sokkal jobban szeret a bal kezén könyökölni, illetve a fenekét lenntről felfelé törli ki(zacsitól felfele)


Kicsit vicces kérdés, de tényleg érdekel hogy így van e? :D


2011. nov. 30. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Balkezes vagyok bocsi...
2011. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért az ellenkező kezével maszturbálna?
2011. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, elnéztem.
2011. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mindkét kezemet tudom használni ugyanúgy. Mondjuk ballal elég esetlenül írok, ezért arra a jobb kezemet használom. Jobbal a precízebb mozgást igénylő feladatokat csinálom, pl: írás, forrasztás stb... Ballal az erőt igénylő feladarokat csinálom, pl: dobás, egykézzel vihető nagyobb teher mozgatása. Verekedésnél (csak önvédelemből szoktam) mindig ballal nyitok. A bal kezem sokkal erősebb. Maszturbálásra mindkét kezem alkalmas. De általában ballal. kitörölni jobbal, lentről felfelé. A könyöklni a gépem előtt (jobbkezes egér miatt) bal kezemen szoktam, egyéb esetben ritkán teszem.
2011. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Jobbkezes vagyok, jobb kézzel verem, zacsitól felfelé törlöm ki. egyéb kérdés?
2011. nov. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hogy mire nem jók a baráti sörözések....XD és hogy mi mindent meglehet tudni ilyenkor a pasikról XD
2011. dec. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 aszomszedneni ***** válasza:
100%
hogy lehet vagy ezt miért :"fenekét fentről lefele(zacsi felé)" ? evolúciós késztetés, hogy NE így csináljuk :D:D
2011. dec. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobbkezes vagyok, mindkét kezemmel szoktam hokizni, és lentről felfelé törlöm a fenekemet. Utóbbi sztem praktikusabb így, mert nem lesz szaros a zacsi :D
2011. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb kezes vagyok, mindent jobb kézzel csinálok, zsebhoki, könyöklés, fenéktörlés (lentről felfele). Csak akkor zsebhokizok a bal kezemmel ha a jobb kezemben az egér van, hogy tudjam jobb jelenetekre tekerni a filmet ha szükséges, bal kézzel nem kezelem jól az egeret...
2012. máj. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!