Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem jön össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jön össze?

Figyelt kérdés

23f vagyok nem volt még bnöm sem se kavarás semmi..De ugyan még szerelmes sem voltam még..persze megtetszettek lányok de ennyi..-tök nulla vagyok a lányoknál..


Néhány tulajdonság:

félénk nehezen megnyíló ember vagyok feszengős tipus önbizalom nélkül.Mivel nem látok az egyik szememre így nem szeretem magam és csúfnak érzem magam..kort nemet is


2011. nov. 30. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"félénk nehezen megnyíló ember vagyok feszengős tipus önbizalom nélkül."


Megválaszoltad a saját kérdésedet. Ezeken kéne változtatnod. 22F

2011. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,legyél sokkal nyitotabb
2011. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
annyira légy nyitott mint a lány lába akit meg akarsz hódítani :)
2011. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sorstársam én is pont ilyen vagyok! :-(


21/F

2011. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Önbizalmat szedj össze! Ha te nem hiszed el magadról, hogy JÓ vagy, akkor más hogy hinné?

Nincs baj a félénkséggel szerintem. Csak tudj beszélni,ne legyél néma, és ne gondolj olyanokra, hogy hülyeség az, amit mondasz, meg hogy mit fognak gondolni esetleg.

Azzal sincs baj, hogy nem látsz fél szemre. Mást ez rajtad kívül nem zavar ránézésre, maximum első pillanatra megasjnál, aztán megszokja, és úgy szeret, ahogy vagy. Ettől még valaki nem csúnya. Csak különleges. :)


17L

2011. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem most már le is mondhatsz arról, hogy barátnőd legyen. Én is ezt teszem ugyanennyi idősen.
2011. dec. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!