Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Felvehetem harmadjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Felvehetem harmadjára ugyanazt a csizmát?

Figyelt kérdés
Múlthéten látott egy srác és volt rajtam egy fehéres csizma, barna nadrág és fehér kabát. Előtte egy héttel is látta rajtam a srác ezt a csizmát és arra gondoltam, hogy mi lenne, ha megint felvenném? Ciki?
2011. nov. 28. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg... Nem a csizmádat nézte... ;)
2011. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy! A srác majd pont azt figyeli!
2011. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagyon, szerintem evgyél másikat..-.-


(egyáltalán nem)


F/16

2011. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 RohanjElemér ***** válasza:
akkor felfedeznék a rák ellenszerét és összedőlne a világ! Just do it!
2011. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Koldus ***** válasza:
Hát erre nem lehet mit mondani. FAIL
2011. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pont nem a csizmádra fog emlékezni, nyugodj meg! ;)
2011. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
atya ég... figyu? elárulok egy titkot: már második éve hordom téli cipőnek a túrabakancsom... én oltanám le azt, aki beszól
2011. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy cipőm van összesen amit felhúzok...lehet hogy mert fiú vagyok de azért mert lány vagy nem kéne ennyire ruhamániásnak lenni
2011. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát... nekem egy téli csizmám van, az idei télre még nem vettem újat, úgyhogy barátom már 2. télen lát minden nap ugyanabban a csizmában - ezt kapd ki :D
2011. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1. rövid az agyam elfelejtem mi volt rajtad, de 2 hét alatt bárki.

2. egy fiú úgy lesz@rja hogy 3x ugyanaz a csizma van rajtad, sőt még azt is lesz@rjuk ha kicsit izzadt vagy. Mert a Srácok nem finnyásak!

F18

2011. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!