Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel mostanában elkezdtünk beszélgetni nagyon bírom de nem tudom, hogy akarok e többet tőle nem akarom megbántani sem kihasználni de viszont jó lenne egy pasi. Ő járni akar velem csak az a baj,hogy nem tudom mi legyen....:/
2011. nov. 25. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ti nők mindent érzelemből csináltok, ne akarj logikus döntést hozni. Ha nem szereted akkor ne erőltesd, jobb lesz így mindkettőtöknek hosszabb távon.
2011. nov. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
szerinted én tudom hogy te mitcsinálj? te döntésed.
2011. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ő azt mondta,hogy lehet hogy járás közben megszeretem de am egy aranyos fiúnak tartom akivel jó beszélgetni és találkozni de még nem érzek többet
2011. nov. 25. 23:35
 4/6 anonim válasza:
Találkozzatok gyakrabban, beszélgessetek sokat. Aztán lehet elkezded megszeretni, de lehet te mindig is csak barátként fogsz rá nézni. Nekem volt már ilyen kapcsolatom, hogy csak később alakult ki a szerelem. :) Szerintem ha megpróbálod semmit sem veszítesz vele! Csak mindig legyél hozzá őszinte!
2011. nov. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: köszönöm és őszinte vagyok vele és am minden nap beszélünk :)
2011. nov. 25. 23:42
 6/6 anonim ***** válasza:
De még nem érzel többet? Te okoska, olyan nagyon ritkán van, hogy szerelem első látásra. Általában a szerelem, csak hónapokkal később alakul ki. Előtte csak vonzódás van, szerelem általában még nincs.
2011. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!