Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti ha elmentetek 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ha elmentetek 1 sráccal randizni, kicsit drágább helyre (kb 2000-2500 FT/fő) akkor elvárjátok hogy a fiú fizessen, vagy fele-fele? Fiúk is írjanak!

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Én akárhova megyek a barátommal, fele-fele arányban fizetünk. Ők sem állnak jól anyagilag, így megosztjuk a számlát. Sosem szerettem, ha egy pasi fizet.
2009. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! jah és majd azt is írjátok már oda h. F vagy L
2009. máj. 12. 17:51
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

hát ez attól függ, hogy hanyadik randi. Az elsőn szerintem nem elvárás, hogy a fiú fizessen.

16/L

2009. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már ő hív meg akkor sztem fizessen ő. Ez udvariasság.
2009. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Így van! Ha ő hív ő fizet de ha már jártok akkor persze fele fele!
2009. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát első randin szerintem fizessen a fiú, de akkor ne ilyen drága helyre vigyen! De aztán ne legyen megszokás, hogy mindíg ő fizet, mert engem az kicsit zavarna. Szóval ha ilyen drágább helyre mennénk akkor mindenki fizesse a maga kis részét. De azért szóljon előtte hove is megyünk,nehogy n elegyen nálam annyi pénz!:P :)



18/L

2009. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát ez megbeszélés tárgya. Ha a fiú hív el konkrétan akkor ő fizet, ha már jártok akkor meg meg lehet dumálni h éppen ki meg hogy:)
2009. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a fiú és a lány között még nincs olyan szoros viszony, akkor valóban nem szerencsés, ha ilyen drága helyre járnak, főleg ha a fiú fizet. Ugyanis ő ezt úgy érzékelheti, hogy "megvette" a lányt, a lány meg úgy érezheti, hogy a fiú vár tőle cserébe valamit. De ha fifti-fifti van, akkor is illik megkérdezni a fiúnak a lányt, hogy jó lesz-e az a hely, és ne a számlánál állítsa kész tények elé. De a lány magától is javasolhatja, hogy máshová menjenek.
2009. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja 24/F
2009. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
egy úriember , sosem hagyná, hogy a nő fizesse a felét.. és így helyes.. 24/L
2009. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!