Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Csak lányok! Volt már hogy az szakítottál egy sráccal/pasival "pusztán" a szexuális/nemi adottságai miatt? - kéretik komolyan venni és őszintének lenni! Kérem csak az válaszoljon aki tud komoly és őszinte lenni itt!
Számtalan ilyen okot ismer a szakirodalom.
Túl X-től meg Y-ig, és a nem elég A-tól meg B-ig.
Lehet túl nagy és túl kicsi, túl vékony és vastag, túl rövid és túl hosszú, és ez méretre és szexre egyaránt igaz. Túl vérmes és túl szemérmes. És kéretik velem ellentétben nem át vinni komédiába!
"nem értem, hogy ezt a témát miért kell ennyire kiemelten kezelni. Ha nem passzolnak össze ott lent, és nem működik a szex, akkor miért ne lehetne ez is válóok? Ha egyéb testi adottságai nem jönnek be, mondjuk szőke, de neked csak a barna pasik tetszenek; vagy 170 centi, te meg 180 vagy, és kínosan érzed magad az alacsonyabb pasik mellett, akkor abból ugyanúgy nem lesz kapcsolat."
"nem értem, hogy ezt a témát miért kell ennyire kiemelten kezelni."
Azért, mert ez nem olyan, ami miatt nem jon ossze a kapcsolat, hiszen ezek az adottsgaok csak egy mar kialakult szerelemben derülnek ki, menet közben.
Jó, leírtam, hogy ez derül ki utoljára. De akkor sincs értelme ragaszkodni mindenáron, ha egyszerűen nem illenek össze.
Egyébként hogy ne csak nősoviniszta oldalról közelítsük meg a problémát, tessék, épp most olvastam:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__23..
Egy lánynak miért ne lehetnének elvárásai? A pénisz pedig legalább olyan fontos, mint a mellek. Sőt, szerintem még lényegesebb is, hiszen nemcsak esztétikai jelentősége van, hanem kőkemény funkciója szex közben.
"Egy lánynak miért ne lehetnének elvárásai? A pénisz pedig legalább olyan fontos, mint a mellek. Sőt, szerintem még lényegesebb is, hiszen nemcsak esztétikai jelentősége van, hanem kőkemény funkciója szex közben."
Eppen ezert szokas kiemelten foglalkozni ezzel a temaval, hiszen a penisznek valoban nagyobb funkcioja van a szexualis izgatasban, mint mondjuk a melleknek, ezert szerintem nem csoda, ha minden fiut foglalkoztatja a sajat merete es hogy kb. milyen tartomanyba esik az o penisze.
Barki barmit mond a penisz vegulis a ferfiassag, az ero, a dominancia, a hatalom szimboluma a ferfiak szamara es a legtobb ferfi gyakorlatilag egyenlosegjelet tesz a penisze es az onertekelese koze.
Ha nem illik ossze egy fiu es egy lany a meretek miatt es nem mukodik a szex, nem mukodik a kapcsolat, akkor valoszinuleg annak szakitas lesz a vege... de a kerdes igazabol az, hogy kepesek-e ezt a helyzetet a felek diszkreten, megertoen, intelligensen kezelni, ugy hogy lehetoleg senkinek se seruljon az onbecsulese es hogy mennyire kepes valaki ugy felfogni a dolgot, hogy "oke, neki nem voltam eleg, de massal lehet, hogy sokkal jobban passzolunk majd egymashoz".
(Bocs, hogy fiukent valaszoltam, de nekem speciel vannak gondjaim az intim meretem elfogadasaval es az emiatti ketsegeket, bizonytalansagot, felelmeket es gatlasokat elso kezbol ismerem.)
12 évesen 20 centi Lol
jó a humorérzéke
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!