Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiú dolga, hogy először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú dolga, hogy először kimondja a lánynak a "szeretlek" szót?

Figyelt kérdés

Még csak 3 hete vagyok együtt a barátnőmmel, de már most komolyabbak az érzéseim, ahogyan neki is.


Nem lenne még túl korai ez a "szeretlekes" dolog?


F17


2011. nov. 12. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha a fiú nem gyáva, ő mondja ki először a "szeretlek" szót..;)
2011. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed mondhatód. De ő is mondhatja.
2011. nov. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 PÁL/INKA ***** válasza:

Első, te biztos lány vagy. Kérdező, ne engedd magad befolyásolni, férfiak sosem mondanak ilyen hülyeségeket.

ikszdé

2011. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed, hogy komolyak az érzéseid, mondd el neki ;)


Én lány vagyok, és úgy tudom, hogy a lány is kimondhatja, nekem azonban nincs bátorságom ahhoz, hogy kimondjam a "szeretlek" szót. Ehelyett azt mondom "kedvellek", amit leginkább a barátok mondanak ki xD

2011. nov. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és ha vmi csoda folytán lesz még valaha bnőm, biztos h nem mondom neki amíg ő nem mondja, mert eddig visszaéltek vele.
2011. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem biztonságot ad, ha a fiú mondja először. :)

Ha azt érzed, akkor mondd neki, nyugodtan, hidd el jól fog esni neki.


Lány/22

2011. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd ki te eloszor! Ettol csak megjobban vonzodni fog hozzad. Mi csajok szeretjuk ha egy fiu nem szarozik es a tettek mezejere lep. Ugyanis nem engedi a noi buszkesegunk...h mi hajbokoljunk egy ferfinak. De ha a fiu megteszi..marmint bator..es nem szarik be tolunk...az varazsolja oket ferfiassa....s onnantol mar a srac nem hiaba kuszkodott.....
2011. nov. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nehogy már még ez is a mi dolgunk legyen. A gyereket ne szüljük meg helyettetek?
2011. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ugyanis nem engedi a noi buszkesegunk...h mi hajbokoljunk egy ferfinak."


Jaj a híres női büszkeség. Szóval a szeretlek szó már hajbókolásnak számít neked? Bezzeg a férfiak minden szart viseljenek el.

A szeretlek szót pedig akkor kell kimondani, ha le akarod koptatni a csajt.

2011. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tegnap megmondtam neki, megcsókolt és megölelt, aztán azt mondta, hogy ő is szeret, szóval örülök. :DD

Köszi a válaszokat! :)

2011. nov. 13. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!