Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar tőlem valamit a csaj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit a csaj? Most mi történik?

Figyelt kérdés
Tegnap és tegnapelőtt beszívtam! XD Velünk volt haverom barátnője is! elég érdekesre sikeredett az este, és én nem tudom feldolgozni a történteket! először a csaj velem szemben ült, és összeért a lábunk az asztal alatt, és látványosan egymás lábának feszültünk, úgy hogy az asztal is el csúszott 30 centit! szóval haverom barátnője, ezután mindig mellém ült meg hozzám simult meg ilyenek, de tré, mert mindezt haverom szeme láttára, és én meg nem csináltam semmit!(mármint ellene!) Reggel felébredtem, és gondolkodtam az egészen, és egyszer csak vh a csajtól, és utána én is küldtem neki! Most szerintetek akar tőlem valamit a csaj, vagy nem? de szerintem gáz lenne haverom nőjét lenyúlni tőlr!!
2009. máj. 4. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon gaz egy haver nojet lenyulni!

A csaj, biztos akar toled valamit de szerintem ne menny bele mert egy baratsag fontosabb mint egy futo kaland!

2009. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja, én is igy gondolom, de nem tudom, most hogyan tovább, mi legyen! este lehet felhívom a csajt, lehet meg kéne kérdeznem kerek-perec, hogy mi a tököm történt!
2009. máj. 4. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne kérdezz semmit, koptasd le, vagy beszélj erről a haverodnak, hogy milyen bője an.

17/L

2009. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettővel beszélj,a csajjal is és a barátoddal is.Nehogy a visszautasítás miatt a csaj mást adjon be neki.


Nisa

2009. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát beszéltem csajjal is, haverommal is, asszem nincs semmi gond! köszi a válaszokat!
2009. máj. 5. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!