Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy zavarom-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy zavarom-e a srácot msn-en, ha ráírok?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, most azt fogjátok írni, hogy elfoglalt, ha elfoglalt.:D De Ő szinte mindig elfoglalt. Akkor sose írjak rá?

16/L


2009. máj. 3. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

neem jól bevált szokás h ha elfoglaltban vagy nem csilingel az msn.

én mindig elfoglaltban vagyok szóltam ismerősöknek h nyugodtan írhatnak.


írj rá nyugodtan megenni úgyse fog.(:

2009. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Zavarok? ennyi én is mindig elfoglaltba vagyok...
2009. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is fennt említett okok miatt vagyok elfoglalt általában, de írj rá nyugodtan, ha valamivel elfoglalja magát, akkor azt ugyis mellékeli, hogy mivel is teszi azt, én legalábbis ezt szoktam tenni.

Ha meg zavarsz akkor meg ugyis kitalál valamit, hogy csinál-e valamit, vagy nem.

Ha meg rádér, akkor meg no para.

2009. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is szinte mindig elfoglalt vagyok, és tudom milyen, mikor nyugodtan szeretné az ember nézegetni az oldalt, vagy olvasgatni valamit, és csak pár fontos partnerével beszél, aztán ráírnak 10-20-an.:D Én ilyenkor nagyon ki szoktam borulni, és néha sajnos bunkó is vagyok pár emberrel, akik rosszkor írnak rám.
2009. máj. 3. 23:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, látom, elfoglalt vagy, de mindig az vagy... Ha nem zavarlak, vagy ráérsz, van kedved beszélgetni velem kicsit? - én valahogy így indítanám,és legföljebb szépen vagy csúnyán, de leráz, ha nincs kedve. vagy ideje.
2009. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én szoktam vele elég gyakran msnezni, de általában ő ír rám. Akkor ha nem ír rám és elfoglalt, akkor ne írjak rá, mert tényleg elfoglalt?:/ De nem fogja azt hinni, hogy nem szeretnék vele beszélgetni, azért nem írok rá? Szval ha nem írok rá az is baj, ha ráírok, az is baj. Persze az jó, hogy megkérdezem, hogy zavarok-e, de úgyis azt írja, hogy nem... és közben meg zavarom. De nem akarom zavarni...
2009. máj. 3. 23:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ne problémázz már ezen.

ha legközelebb rádír, és esetleg szóvá teszi, vagy nem is kell neki kezdenie, rögtön mondhatod, hogy azért nem szólítottad meg, mert elfoglalt volt. de ez nem jelenti azt, hogy ne lennél rá kíváncsi, ezt ő sem gondolhatja komolyan. badarság.

meg aztán lehet, hogy mondani is fogja, hogy "de neked sose vagyok elfoglalt". :)

2009. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor azzal nyitok, hogy "nagyon elfoglalt vagy?" Erre egyértelműen két válasz létezik: igen és nem. Ha valaki mindig elfoglalt, akkor azt csak simán hagyom a fenébe.
2009. máj. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is éjjel-nappal Elfoglat-ra van téve az MSN. Ha írnak, válaszolok amikor látom. Aztán néha egész hosszú beszélgetés alakul ki 2-3 órás válaszidőkkel. Írj tehát nyugodtan, ha nem válaszol nem ér rá... Ennyi.
2009. máj. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi...
2009. máj. 4. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!