Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Hogy lehet titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Hogy lehet titeket rávenni arra, hogy bevalljátok ha tetszik egy lány?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 22:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

mindig elmondom mit gondolok másokról

3/5 lánynál müködik

2011. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"de akkor is...a legtöbb pasi tényleg ilyen "gyáva"??:O"


Nem, csak egy idő után megtanuljuk hogyan kell veletek viselkedni ahhoz, hogy pasinak tartsatok minket és nem egy nyálgép lúzernek. Furcsa mód amióta nem "vallom be" a lányoknak h tetszenek, azóta komolyan vesznek és pasiként kezelnek. Előtte meg max kedves barát lehettem. Erről ennyi...

2011. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
bocsi a helyesírási hbákért,fáradt vagyok
2011. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
és másodszorra??:DxDD
2011. okt. 3. 22:58
 15/22 anonim ***** válasza:

"Elsőre szerintem szóhoz sem tudnék jutni... :)"


Lehet én vagy túl szerencsés de kb 1 hete vallott szerelmet egy csak nekem, akire kb 2 éve nyomultam, de akkor sikertelenül... Azért nem olyan nagy dolog ha egy lány odamegy és azt mondja h tetszel neki, hogy elakadjon a szavad...

2011. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Furcsa mód amióta nem "vallom be" a lányoknak h tetszenek, azóta komolyan vesznek és pasiként kezelnek."


Ezzel egyetértek. Még annyival egészíteném ki, hogy viszont más lányokról megéri ódákat zengeni nekik, valahogy féltékenyek lesznek, és bekapcsol náluk az "el kell érnem, hogy irántam is így érezzen" relé. Nagyban megkönnyíti a dolgokat.

2011. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

és másodszorra??:DxDD"


Másodszorra már szóba elegyednék vele. Elsőre is csak a meglepődöttség miatt némulnék meg egy pillanatra :)

2011. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Ezzel egyetértek. Még annyival egészíteném ki, hogy viszont más lányokról megéri ódákat zengeni nekik, valahogy féltékenyek lesznek, és bekapcsol náluk az "el kell érnem, hogy irántam is így érezzen" relé. Nagyban megkönnyíti a dolgokat."


Igen! :) Nah meg a húzd meg-ereszd el módszert bedobni ha már alakulnak a dolgok. Kicsit közel kerülni h megszokja a közelségedet, aztán pedig eltávolodni, aztán megint közeledni, végül megint eltávolodni. Ez is elég jól felerősíti bennük a vonzalmat. Bár ha túl korán alkalmazod elbizonytalaníthatod. Még szerencse h kiismerhető és manipulálható ösztönlények. :)

2011. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert tudom, h egy lánynak se tetszem, és inkább nem égetem magam. Amúgy is, az ilyen egyenes beszéd elriaszt titeket.
2011. okt. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2011. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!