Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet barátságosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátságosnak lenni? 20l

Figyelt kérdés

Tudom fura a kérdésem, meg az is, hogy ebbe a témába írtam, de párkapcsolati szempontból is nagyon fontosnak érzem, mivel az se alakul emiatt jól.

Az a helyzet, hogy nem sok barátom van, aki van az szeret, azzal nincs gond, de valamiért úgy érzem, hogy mások mintha "félnének" tőlem.

Tudom, kezdeményezzek én. De van, hogy valakivel hiába jóban vagyok, mégse keresi a társaságomat. Szívesebben van másokkal. És sajnos sok ilyen van. :S Ezért gondolom, hogy bennem van a hiba. Talán én tűnök ridegnek és távolságtartónak, hogyan változtassak ezen? Olyan magányosnak érzem magam emiatt. :(


2011. szept. 15. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

ohh buksi.:(



tudod Győzike hogy ültet virágot ?



Háááá Viraaagg üjjjé má leee!

2011. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:( Mosolyogj sokat. :)
2011. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
érdekeljenek az emberek, figyelj rájuk, próbáld őket megismerni, de úgy igazán! Nyílj meg!De biztos, hogy az a baj, hogy félnek tőled? Nem lehet, h te nem akarod, h ők megismerjenek?
2011. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

akivel beszélek, szerintem érezheti, hogy kb csüngök minden szaván. pont azért, mert annyira nincs senkim (azon kívül a pár jó baráton kívül). akin tudok, segítek, amiben csak tudok. ezért nem is értem igazán, hogy miért vagyok ilyen "taszító". :(

persze nem vagyok egy olyan típus, aki egyből mindenkinek kiteregeti az egész életét, lehet ez a baj. :(

2011. szept. 17. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát én megértelek ebben a cipőben járok én is.De a párkapcsolatod az hogy alakul?Vagy hogy alakult ki?

Ha gondolod irj privit és ott beszélgetünk 23f

2011. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is taszítom el magamat mindenkitől
2011. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!