Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek így terhes? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így terhes? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
nah szóval az lenne a kérdés nem mintha ki akarnám próbálni mert nincs is kivel csak kíváncsi vagyok szóval ha egy fiú meg egy lány együtt fürdenek és a fiú beleélvez a vízbe akkor a lány lehet terhes? ha nem szed fogamzásgátlót meg semmi de ez csak azért jutott eszembe mert az egyik kérdésnél olvastam hogy ha a lány lesz.pja a fiút (bocsánat de ezt most nem tudtam máshogy) utána csókolóznak aztán kinyalja a lányt akkor lehet terhes.... szóval ha akkor lehet terhes akkor ilyenkor is nem??
2011. szept. 15. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes, es a szop@snal sem lehet terhes.
2011. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy akkor nem de ha utána csókolóznak és utána a fiú is mert itt folyton azt híresztelik hogy akkor lehet terhes
2011. szept. 15. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet így teherbe esni! Ezek mind gyerekes feltételezések. :)
2011. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze..meg szeplőtelen fogantatás is van. Teherbe esni nem olyan egyszerű, mint azt a nagy többség hiszi. Ezekre mérhetetlenül kicsi az esély. Nyilván ha a csaj lenyelte, aztán körbesmárolta a pasit, az meg kinyalja a csaj és közbe jól bedugdossa a nyelvét is.. Vajon mennyi az esélye? Már eleve a csaj szájában sincs túl sok, aztán, hogy abból mennyit ad át a srácnak..mondjuk a 15 %-át. Aztán a srác mikor dolgozik a csajon, akkor annak a 15%nak a 15%át adja át és ráadásul nem is tudja jó mélyen, mert azért csak nincs olyan hosszú nyelve, mint amekkora farka..no meg azért szex közben kilövel, a nyelvével meg nem tud ilyet. És tény, hogy elég egy hímivarsejt a megtermékenyüléshez, de az az egy általában a sok millióból választódik ki, és nem a 2 darabból, ami bejutott (esetleg!) a csajba.


Nagyjából ennyi az esélye a fürdős kérdésnél is.


Erősen konvergál a nullához.

2011. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért a spermiumok sem olyan nagy erőgépek, hogy egy kád vízbe ússzanak annyit, hogy elérjék a lányt aztán meg még ússzanak fel a lány méhébe is.Szóval nem igazán lehetséges.Az orális szexnél nagyobb az esély egy picivel, de nem sokkal.Szóval e módokon nem lehet valaki anya se apa.
2011. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ááá köszi köszi köszi mindenkinek ezen nagyon sokat gondolkodtam de megnyugtattatok (:
2011. szept. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!