Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van! Miért nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van! Miért nem tudom elfelejteni?!? 18/L

Figyelt kérdés

Egyik haveromat kb. általános 7. osztálya óta ismerem, és kb. 9.-es korom óta szerelmes vagyok belé. (legalábbis, ottkörül jöttem rá..) Most vagyok végzős, és már nagyon sokszor elmondtam neki, annyiszor is utasított vissza, és egyszerűen nem bírom elfelejteni... mindeggy mit csinál, nem tudom nem szeretni őt. Azóta 3 pasival próbáltam meg, de pont ezért egyikükkel sem ment,a leghosszabb is 3 hét volt. Még többen is próbálkoztak de egyszerűen nem érdekel más...Elegem van ebből, nem tudom hogy mégis mit csináljak hogy elfelejtsem, ha nincs a közelebne pár napig teljesen kivagyok, és már tényleg nem tudom mit csináljak lassan ott tartok hogy kugrok az ablakon és kész..

Valaki volt már hasonló helyzetben? Mit csinált?

18/L


2011. szept. 13. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen sztorit még filmekben sem láttam.
2011. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

az öngyilkosság a gyengék útja...

ha nem szeret, úgyse menne

keress mást

2011. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!