Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan avagy hogyan tudhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan avagy hogyan tudhatom meg hogy nem vagyik más lányra is?

Figyelt kérdés

A barátommal 3éve vagyunk együtt,kicsit zülös kapcsolat de szeretjük egymást,mostanság eléggé szét szort szeleburdi.(Úgy értem hogy elfelejt pár dolgot,na jó na jó pár dolgot,nem nagyon tartja be a szavát ). Neki én voltam az első lány akit bartnőnek nevezhet,és együtt veszítettük el a szüzességünket is.

A baj csak az hogy fi...jo oké mostanság gyakran megnézi lányokat az utcán s eléggé furcsán viselkedik...

Akartam adni neki egy hét kimenöt de nem akarta elfogadni,tényleg nagyon félek hogy elveszítem vagy, hogy megcsal....

Szóval megkérnélek titeket ha már voltatok hasonló helyzetben akkor mondjátok el hogy hogyan cselekedtetek és mik voltak,vagy mikor azok a jelek amik arra utalnak hogy más kell neki,tehát hogy szeretné úgymond az életét élni ?


2011. szept. 11. 23:37
 1/9 bakcsorider ***** válasza:
Ha szex közbe nem kiabálja, hogy ez Pityu még akkor nincs baj xDD
2011. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem odaírni hogy a

barátom 19\F én meg 18\L éves vagyok :>

2011. szept. 11. 23:42
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a gyors válaszokat :D :D :D !
2011. szept. 11. 23:43
 4/9 bakcsorider ***** válasza:

Am most komolyan :D

Ha nem fogadta el a kimenőt se akkor biztos szeret :)

De ajánlatos lenne egy sms ellenőrzés :P xDDD

2011. szept. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:45

Köszönöm,úgy vélem nagyon igazad van.... :D :D :D

2011. szept. 11. 23:48
 6/9 Ottesz ***** válasza:
100%
Szerintem amit ide leírtál, mond el neki is. Menjetek el sétálni vagy tévé előtt vagy vízszintesben lassan tálald neki ezt az egészet. Lehet, hogy csak szar napjai vannak, fáradt, ideges vagy akármi. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni ám.
2011. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos el kell, hogy szomorítsalak, mert az a véleményem, hogy minden fiatal (és nem fiatal) fiú vágyik másik lányra is! De ez nem jelenti azt, hogy ezeknek a ványainak enged is, ha a meglévő kapcsolata jó, ha szereti a partnerét és megtalálja benne, amire vágyik. Beszéljétek meg ezt a kérdést, és igyekezz megújulni a kapcsolatban. Ne mutasd ki a féltékenységedet túlságosan, mert az zavaró lehet és menekülésre ösztönöz!
2011. szept. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet. vágyik más lányokra, de ha téged szeret, akkor nincs probléma... ezt pedig érezni kell...
2011. szept. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem minden pasi megkíván más nőket is,ez ellen nincs orvosság,mert ez az alaptermészetünk.Viszont van olyan pasi aki nem csak megkivánja,hanem magáévá is teszi őket,meg van olyan is a képes kordában tartani a vágyait.34

f

2011. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!