Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúnak gáz nem dugni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak gáz nem dugni?

Figyelt kérdés
Egy buliban két részeg egyetemista csaj nagyon rám nyomult de csúnyák voltak, szal nem mentem bele, erre én lettem a gázarc, hogy ilyen 3ast miért nem használok ki. Ez most komolyan gáz? 17f
2011. szept. 11. 14:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én se mentem volna bele.
2011. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted, azért mi sem vagyunk szexmániás állatok, akiknek mindegy. Ha nem jöttek be, akkor nyilván nem kell megdugni őket. A sok gyökér, aki pedig itt arcoskodik, nyilván hasonlóan cselekedett volna.
2011. szept. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem alapból nem kéne olyan pasi, aki minden csajt felpróbál, nagyon primitív viselkedés. Ha nincs párkapcsolata, meg lehet oldani az egészségügyi szexet egy közeli baráttal, de ez a legyet is röptében viselkedés rettenetesen undorító. ha szexelnék egy ilyennek, mindig az jutna eszembe, hány csajba mártotta már bele előttem a... fúj...
2011. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Egyetemi buli közben bent a helyszínen mentek rád, vagy kint előtte.


ui. Visszatekintve bánod már, hogy nem tetted meg ?

2011. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!