Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan itt, aki magányos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt, aki magányos? Mióta nincs párod?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 14:26
1 2
 11/18 Walk With Me ***** válasza:
Egy éve. Igen, előtte is magányos voltam, és most is az vagyok, mivel nem járok el szórakozóhelyekre meg bulikba.
2011. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

14:46 Korodbeli vagyok és egyetértek

Bulizni pedig szintén nem szoktam...

24N

2011. szept. 10. 15:17
 13/18 anonim ***** válasza:
fél éve..:(
2011. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én azt a "minden héten más csajjal vagyok korszakomat"(16-19) egy lány mellett töltöttem, 2 éve szakítottunk azóta élvezem a szingli életet.Szerintem elején a szexhiány a nehéz, most már csak a lelki társat hiányolom egyre jobban :\ A barátok kárpótolnak ebben, de ők sincsenek mellettem 0-24-ben...
2011. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

sose volt.

Majd most kezdek el kicsit belefolyni az életbe, me eddig kocka meg negatív lelki beállítottságú voltam

F18

2011. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok sajnos. Még soha nem volt senkim mert félénk és zárkózott vagyok, meg nem vagyok az a nőknek bejövős pasas. 27/f
2011. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
En is szoktam maganyosnak erezni magam csak ez sosem latszik meg rajtam. A bulik segitenek kikapcsolni ezeket a gondolatokat, legalabb egy kis idore. Minel maganyosabbnak erzem magam annal tobbet kell menni szorakozni. De legbelul valahol vagyom mar egy tarsra akivel nyugisan ellenenk.
2011. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Magányos vagyok, mert sosem volt szerencsém a szerelemben, és sokáig nagyon túlsúlyos voltam. Az elmúlt pár hónapban sikerült lefogynom 26 kilót, de egyfelől még így is mázsán felül vagyok, másfelől pedig képtelen vagyok már egy ideje tovább fogyni, pedig igyekszek. És mivel bárki bármit mond, a dagadékok senkinek sem kellenek, úgy látszik, még jó darabig egyedül maradok. Mindig azt mondogatom magamban, h 30 éves koromra majdcsak nem leszek egyedül, de egyre nehezebben hiszek ebben.
2011. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!