Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ez mi? A magyarázat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez mi? A magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

14,5 éves vagyok minny 15. még nem volt barátom, és tényleg velem sok egykorúnak volt már, több is. légyszi ne mondjátok azt hogy 15 évesen f*szra vágyok mert ez nem igaz-.- csak nekem is hiányzik az hogy "legyen valakim".

és eddig az ismerkedéseknél mind csalódtam. most van egy srác akit régebbről ismertem neten, és most újra összefutottunk "a neten". egy kicsit tetszik vagy nem is tudom, párat beszéltünk csak, de régen kölcsönösen bejöttünk egymásnak de tali nem lett belőle. tökre úgy viselkedik velem mintha bejönnék neki, érdeklődik utánam, tök jókat beszélünk, kedves velem, meg pl mondta ha lesz alkalom meg tanít biliárdozni, meg ilyesmik. de közben meg mondta hogy van egy csaj akinek pasija van és az a csaj bejön neki, meg akkor mondta hogy van 2 csaj aki szóba jönne neki megkérdeztem hogy kik és mondta hogy most ink. nem említ neveket. nem tudom hogy ez mit jelent de szívesen taliznék vele mert szimpi, de hát ez hogy több csaj is tetszik neki nem biztos hogy én vagyok az egyik, de ha mégis nem szeretem ezt a "versenyzéses" dolgot vagy értitek. nem tom nektek mi a véleményetek erről a srácról a leírtak alapján? nem sokkal idősebb nálam, de mondta hogy mostanában csajokon jár az esze de am téll tök kedves meg jófej. nem tudtam ebből leszűrni hogy most mivan, igaz keveset besélgettünk

15/l


2011. szept. 10. 10:30
 1/8 krvua ***** válasza:
csak az utolsó és az 1. sort olvastam el és kicsit hülyének nézlek.
2011. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LuckyestLooser ***** válasza:
ja az furán jön ki xD de szerintem találkoz vele veszteni valód nincsen
2011. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sz.tem el akar venni feleségül és 3 gyereket akar tőled
2011. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hailey13 ***** válasza:

jó hát én meg csak az elejét olvastam:D

figyelj, én megértelek:) pontosan ugyanolyan korú vagyok mint te. és sok ismerősömnek van/volt már valakije. (És ez nem a külsőn múlik egyébként! Legjobb barátnőm nagyon szép csaj de nem volt még pasija. válogatós:D)Nekem is volt már. De rájöttem hogy nem vagyok erre érett. Azthittem azt érzem majd hogy hűűűűűűű én most annyira meghalnék érte meg minden... hát nem. Ő folyton mondta hogy mennyire szeret, de annál inkább nem akartam az egészet. Nem értettem mi van velem, mert jóképű volt, sőt népszerű, kedves, okos, és férfias.. De szakítottam.

De nekem is este eszembe jut, hogy de jó lenne ha most anyáék nem lennének itthon, és az aktuális kiszemeltem ott feküdne mellettem. És nem csinálnánk semmit, csak a tudat hogy ő van nekem és szeretem őt...

na, a lényeg a lényeg, hogy ne akarj semmit görcsösen. Legyél laza. Van még nagyon sok időd. És hagyd hogy a dolgok maguktól menjenek, de ügyesen használd ki a pillanatot!:) sok sikert ehhez.

2011. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mi? Ez bizony eléggé gáz helyesírás.
2011. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyan venne akkor nem beszélne arról hogy más lányok tetszenek neki.Hiába szimpatikus, ettől még nem leszel nála első.A te korodban minden második sráccal taliznál.
2011. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jösz wle ösze akk írj az Ikariam0.5@indamaik.hu-ra. ;) wárom az üzid:)
2011. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat. az értelmetleneknek üzenem hogy feleslegesen koptattátok az ujjaitokat :D utolsó írj írj te privit ha annyira akarod :D
2011. szept. 10. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!