Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz ha még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz ha még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátom. Mindenki állandóan kérdezgeti, hogy van-e már barátom meg stb. és ez engem zavar. szerintem 16 évesen nem olyan gáz ha még nem volt barátom de a többiek annak látják. Szerintetek? Sok fiúnak tetszettem de azok mind nem az én tipusom. nem nagy az elvárásom de azért jól essen rá nézni.


16/L


2011. szept. 9. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
ismerek egy nagyon helyes csajt. nemrég volt ő is 16, és még nem volt komoly kapcsolata, és szerintem nem találja cikinek, pedig bizti rengeteg fiúnak bejön:)
2011. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem 19 éves koromig nem volt barátom,pedig sokan hajtottak rám :)
2011. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyukámnak 21 éves kora körül volt az első.
2011. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat hallanám... Nekem épp 3 évvel ezelőtt, azaz 16 évesen volt elöször barátom. Odáig semmi, pedig nagyon sokan hajtottak rám, de nekem nem jöttek be, én azt akartam hogy az első csók olyannal történjen meg aki nekem is tetszik! Egy néhányan lecikiztek és ez kellemetlen volt, de azután rájöttem hogy nincs ebben mit szégyelni. Te is hamarosan megtalálod az igazit, ne aggódj! :)
2011. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem gáz, én is 16 vagyok, nekem sem volt még. tőlem is állandóan kérdezgetik, és megmondom, hogy nem. a család furcsán néz rám, a barátok is. nem érdekel, nem vágyom még úgy különösebben rá. vagyis nem is erre, inkább az elkötelezettségre, meg ilyenekre. most meg úgysem lenne rám idő, van egy fontossági sorrendem, amin baromira nem ő lenne az első.
2011. szept. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Tanulj még és óvatosan barátkozz, mert a fiúk ma nagyon hamar a szexre hajtanak. A szex pedig a házasságba való. Ezt férfiként állítom.
2011. szept. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!