Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ritkaság?

Figyelt kérdés

Ma beszéltem egy sráccal és felhozódott az intim téma. Kérdezte, hogy eddig hány sráccal voltam "úgy" én pedig őszintén megmondtam, hogy csak 1-el és azóta is együtt vagyunk. Mire Ő totál kiakadt..mert szerinte ez baromi ritka. Neten is olvasgatom a hozzászólásokat ehhez a témához és úgy érzem eléggé eltúlozzák a dolgot, mivel barátnőim NAGY RÉSZE szintén ilyen vagy közel ilyen helyzetben van, mint én.


16/L


2011. szept. 8. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A srác mondott hülyeséget. 16 évesen még fiatal vagy.
2011. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:
100%
oltári ribikkel beszélgethetett az a fiú, ha szerinte az lenne a normális, ha egy 16 éves lánynak már több szexuális kapcsolata is lett volna.
2011. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is neten a szelsosegek kerulnek eloterbe. En se sok tinit ismertem aki nyakra fore fekudtgetett le pasikkal.
2011. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem olyanokat akik minden héten más pasikkal feküdtek le, persze azok olyanok is voltak amilyenek. Azok a tini csajok akikkel úgy jóba vagyok azok 1-szer max 2 szer feküdtek le a barátjukkal, de olyat is ismerek aki még egyszer sem, mert megmondta neki hogy 18 éves koráig nem fekszik le senkivel. A srác aki ezt mondta ő biztos olyan közösségben él/tartózkodik ahol ez nagyon gyakori.
2011. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A neten mindenki,vagy legalábbis sokan túloznak,mert azt gondolják hogy menőbb ha sok sráccal voltak már tizenpár évesen....a srác meg azért mondhatta, mert szeretett volna megdönteni,gondolta így egyszerűbb,ha meggyőz hogy ez normális.
2011. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Jó, lehet hogy nem annyira ritkaság, de attól még hogy sok barátnőd hasonló helyzetben van mint te, ez még a legkevésbé sem azt jelenti hogy ne lehetne valóban rengeteg rib*nc, ugyanakkor gondolom, és elhiszem hogy sok normális lány is van, úgy mint sok lány is azt hiszi hogy a fiúk, (nagyon kevés kivétellel) a k*rvákra buknak, pedig ez sem így van! A helyzet itt is kb hasonló fele-fele, persze azért nem svájci óra pontossággal, de nagyjából-i megközelítéssel.........
2011. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!