Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy fiú olyan könyveket olvas, mint pl a Bhagavad-Gítá?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is légyszi, ha nem gond! :)
2011. szept. 1. 22:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok bocsi, azt kifelejtettem.
2011. szept. 1. 22:20
 2/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy érdekli, szeret elmélkedni, gondolkodni mélyebb dolgokról is (önismeret, vallás stb.). Na, örülnék, legalább tudnék vele beszélgetni erről is (néha én is olvasok ilyesmit).
2011. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Művelt, intelligens, rendes fiú vagy.


Engem is érdekel a keleti filozófia, bár vallásos nem vagyok, de időnként olvasgatok hindu, buddhista szövegeket.


Olyan lányt keress, akit szintén érdekel ez a téma, szóval a buta plázacicáknál nincs esélyed, ha ezt bevállalod, bár nem muszáj tudniuk róla. :)

2011. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok vallásos, csak érdekel az ilyesmi :)


Nem nem keresgélek a buta plázacicák között, de szerintetek hol keressek olyan lányokat, akiket érdekel az ilyesmi? :)

2011. szept. 1. 22:33
 5/17 A kérdező kommentje:

"szóval a buta plázacicáknál nincs esélyed, ha ezt bevállalod, bár nem muszáj tudniuk róla. :)"

Amúgy sosem csapnék be valakit ilyen módon, én érezném magam rosszul :)

2011. szept. 1. 22:35
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az sosem hátrány, hogyha valakinek széles az érdeklődési köre.

Énis olvastam a bhagavad-gítát, a bibliát és más vallási könyveket is, annak ellenére, hogy pl az én családom kifejezetten ellene van a keresztény vallásnak, és a krisna tudattal sem és a keresztény vallás tanításaival sem értek egyet, de szerintem a műveltséghez hozzá tartozik, hogy az ember olyasmikről is tájékozódik, amik nem annyira érdeklik, vagy amivel nem ért egyet. Szóval ez nálam pusz pont, legalább olyan fiú lehet, akivel lehet beszélgetni.

Volt olyan pasim, akivel jó lehetett bulizni, plázázni és hülyéskedni, de nagyon hiányzott, hogy néha mélyebb dolgokról irodalomról, művészetrő is el lehessen beszélgetni...

Amúgy emiatt szerintem még egy felszínesebb lány sem riadna el tőled, lehet, hogy nem is tudná mi az amúgy...

2011. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy belőlem meg azok hiányoznának, ami benne megvolt :)
2011. szept. 1. 22:48
 8/17 anonim ***** válasza:

Előre irigylem az a lányt,aki végül kifog magának:)

Sajnos már az is ritkaság,ha valaki könyvet vesz a kezébe.Főleg,ha ilyesmit olvas mint te.Én azt a következtetést vontam le,hogy érdeklődő típus vagy,ami nem is baj.24/L

2011. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg érdeklődő típus vagyok, de ez a többségnek nem nagyon jön be :) Meg én olyan vagyok, aki tényleg gondolkozik is ilyesmin.
2011. szept. 1. 23:09
 10/17 A kérdező kommentje:
De legalább van, aki ezt pozitívumként fogja fel! :)
2011. szept. 1. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!