Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Titeket taszit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket taszit ha mondjuk egy srác sokat gépezik vagy mondjuk picit "kocka"? És ha valaki ezt tanulja alapbol?

Figyelt kérdés
Kort irjatok plz
2009. ápr. 18. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is kocka vagyok és imádok a gép elött ülni pedig lány vagyok. Van barátom és nem hiszem hogy zavarná. Nem akkor kell gépezni amikor ott van nálam. Amúgymeg akkor biztos baj lenne, ha az miatt nem találkoznál vele, mert épp játszani akarsz. Ez bunkó dolog...

17/L

2009. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem se zavar egyéltalán, ráadásul manapság ki ne gépezne, jó hogy nem olyan sokat, de más meg a tévé előtt ül...szerintem egyáltalán nem gáz


21L

2009. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Belőlem a párom nevelt kockát.:D

Ha nem együtt vagyunk,akkor együtt nyomjuk órákon keresztül a codot,vagy hasonló játékot.:D

És ez már 2 éve így megy.:D

De egyet értek az első válaszolóval,ha azért nem találkoztok,mert gépeztek,az gáz.


16/L

2009. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint egy dolog, amire nem lehet általánosságban válaszolni. Valakinek bejön, valakinek nem.

A párom mérnök informatikusnak tanul, programozik, a gépe pedig nemcsak a munkaeszköze, hanem a hobbija is. Ezt tökre el lehet fogadni, neki ez az élete része, ahogy mondjuk nekem a könyvek meg a szövegszerkesztő.

Szerencsére nem viszi túlzásba, el tud szakadni sőt nyitott az új dolgokra, és nem csak a négy fal, meg a gép köti le. És ez a legfontosabb. Hogy nem butul bele egy dologba és szoktat rá engem is, hanem jövünk megyünk, ha együtt vagyunk a gép max videozásra van.

Ha mondjuk 0-24-ben a wowot nyomná, attól én is eldobnám az agyam.

A kockaság szerintem nem gáz, én kifejezetten sokat tanulok tőle, olyan dolgokról amiket előtte nem ismertem, de persze simán el tom képzelni, hogy valakit ez egyáltalán nem köti le.

Ha alapvetően nyitott vagy új dolgokra, más dolgokra az IT-n kivül, akkor szerintem nem indulsz hátrányból azért, mert az időd nagy részét a gép előtt töltöd. Megjegyzem mostanság a net, a chat-ek miatt meg úgy egyébként is elég sok nem kocka tölt sok időt gép előtt. Szóval hajrá, ha nem viszed túlzásba és tudsz elvonatkoztatni ez nem lehet gond! Jah 24/L vagyok, párommal másfél éve együtt.

2009. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

én is codozok :D

amugy olyan napi 2 orát jáccok és még 1-2 netezek :S

2009. ápr. 18. 11:02
 6/14 anonim ***** válasza:

hát az semmi..:D

én ennél sokkal többet ülök a gépnél, szóval nem, hogy taszítanak, hanem vonzanak a kockák:D

15/L

2009. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én napi minimum 3-4 órát ülök a gép előtt... engem egyáltalán nem zavar, legalább tudunk msnezni:P de azért tudjon mást is csinálni, ne egész nap gépezzen...:)
2009. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Haver, én büdös nagy kocka vagyok, nem tudok beülni a TV elé főzőcske műsort nézni este. Ha nem megyek valahová, akkor gyűröm a vasat, de másfél tucat nővel volt dolgom, a jelenlegi barátnőm lassan 2 éve megvan, 16 éves korom óta kiegyensúlyozott nemi életem van.


Srác voltam, de ha nekem összejött, neked miért ne lehetne.


22/f

2009. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én egy 21 éves pasi vok,ELTE programtervező informatikus szakon vagyok,sokan gépezek mivel munkaeszközöm ezen tanulok,olvasok,netezek,ismerkedek,akár üzletelek,programozok.

De a játékoktól herótom van,utálom mindet,én megszállott gyúrós vagyok inkább,ezt többe nézem

2009. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ismertem olyan embereket, akik csak neten jártak. Na ők igazi kockák voltak. Ha nem a barátnőddel vagy, akkor szerintem nyugodtan kockulhatsz, amennyit jólesik. Én is nagy wow-os vagyok, azért egész nap nem bírnék előtte ülni :D
2009. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!