Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Metroszexuális vagy?

Figyelt kérdés

kort is! ja és persze fiúk!

mi a véleményetek róluk?


én utálom őket, undorítóak.

lány vagyok.


2011. aug. 24. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az. Egyetértek veled. 22F
2011. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nem vagyok az csak világos a szőröm :D
2011. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, de lehet azzá fogok válni, mert totál nem vagyok sikeres a nőknél
2011. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és 21 vagyok
2011. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

,,Ilyen kérdést kiírsz?

Buz1-e vagy?"

2011. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem, ha utálod a metroszexuálisokat, akkor minek írsz ki egy ilyen kérdést, főleg így... Nem teljesen mindegy neked, ki, kivel és mit csinál, ha nem veled csinálják? És ha azt mondom, hogy az vagyok akkor megkeresel és beb*szod a fejemet féltéglával vagy mi? Ha undorodsz tőlük nem kell nézni őket, ennyi. Persze mindenkinek lehet saját véleménye, de megkérdezhetném, hogy miért utálod őket?

25/melegF

2011. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónál a pont. Mégis miért utálod őket? Attól még, hogy egy srác törődik a külsejével neked nem árt, vagy igen?
2011. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én nem tudom, hogy az vagyok-e. Talán kicsit. Vagyis inkább amolyan túlápoltnak mondanám magam. Igen, szeretek törődni a kinézetemmel, igényes vagyok, de nem álldogálok egész nap a tükör előtt.

Pl. szoktam szedni a szemöldököm, mindig zselézem a hajam, kenem az arcomat /ezt kell, mert sokszor ki szokott száradni sajnos :S/, borotválom a lábamat /de csak azt, pl. a felsőtestemet nem/, illetve a hónaljamat, na és persze OTT is...

Parfümöt is használok, bár az szerintem természetes.



Szeretem a kicsit rám tapadó szűk /de persze férfias, fiús/ ruhákat, van pl. fiú csőnadrágom /de nem rózsaszínben, pirosban vagy zöldben, mivel b.zi azért nem vagyok, hanem sötétkék-feketében/, és néha szeretem betűrni a szárát a bakancsomba.


Körülbelül ennyi. A körmömet nem szoktam festeni, fülbevalóm sincs /soha nem is volt, nem is szeretem/, hosszú, vasalt, melírozott hajam sincs, inkább átlagosan fiús és rövid /igaz, már kezd megnőni, mennem kéne fodrászhoz, a hosszú haj nem áll nekem jól :S/.


27/F

2012. máj. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!