Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöhet valaha nekem is?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet valaha nekem is? (szerelem téma, a többi lent)

Figyelt kérdés
Kérdésem kicsit összetett. 17 vagyok és még nem volt kapcsolatom. Nem, nem érzem "cikinek", sem "gáznak" egyszerűen csak nagyon vágyom rá, hogy átélhessem, hogy szerethessek valakit és hogy én is szeretve legyek. Van olyan, hogy valaki "szerencsétlen" a szerelemben? Mert nagyon kezdem azt érezni. Ha valakinek tetszek akkor ő nem kell nekem. Ha nekem tetszik valaki akkor én nem kellek neki. Lehetetlennek látom, hogy a kettő fedje egymást. Korom ellenére erős énképpel rendelkezem, túl vagyok az identitászavaron, tudnék én odaadóan szeretni. Most is már éppen alakult valami, erre közbejött a fiúnak egy másik lány, én meg felejtve lettem, nekem persze ez a felejtés dolog nem megy. :( Bulizni nem járok, nem is akarok, voltam már, nem tetszett. Délelőtt iskola, délután munka, lehetetlen ismerkedni. Nagyon el vagyok keseredve. A fent említett fiúra érdemes várni? Persze közben nyitnék én más felé, csak most megint kezd engem megkedvelni valaki, csak nekem nem kell ő. Húha nem tudom mennyire vagyok érthető, kicsit csapongóra sikeredett, de azért remélem tudtok segíteni.
2009. ápr. 16. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
17 évesen én is pont igy éreztem magam, azzal a különbséggel h en majdnem h lépten-nyomon bulizni jartam, meg fesztivalokra. na, azok azok a helyek, ahol nem lehet normalis kapcs. ot talalni. legalabbis az én tapasztalataim ezt bizonyitjak, tehat ezert ne pontozzatok le. aztan jött a volt baratom, és hosszu idő utan kibékültünk, es egyutt vagyunk mas több mint 1 eve. szoval.. akkor jön amikor nem is számitasz rá. arra a pasira meg sztem ne varj. már csak női büszkeségből se. nem kellettél neki, akkor elment a vonat. majd jön vki akivel összejön. de hidd el nekem, h 17 evesen semmiről se vagy lemaradva.
2009. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2009. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 17 évesen nagyjából ugyanígy érzem magam, csak az ellenkező nemet képviselem. Hazudnék ha aztmondanám, hogy élvezem a helyzetet. De reménykedek hátha szerencsém lesz. Neked is ezt tudom tanácsaolni. Bizakodjál, próbálkozzál és egyszer biztos sikerül!
2009. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

en nem ertek egyet azzal h te nem szeretnel tobbet bulizni, szerintem azert megerne meg egy par probat, biztos rossz-fele buliba mentel, de az igaz h nem naon lehet talalni rendes kapcsolatot szorakozohelyeken. viszont mehetnel egy sport klubba es ott is ismerkedhetnel, vagy valamilyen mas helybe. ne vard meg a fiut a hallottak alapjan te jobbat erdemelsz:D, sok sikert

fatercosta

2009. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!