Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le lehetne győzni valahogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehetne győzni valahogy a melegséget? Hogy tudnám legyőzni?

Figyelt kérdés
16/F éves vagyok és nem tudom elfogadni magam ,szexuális kapcsolatom még nem volt se lánnyal se fiúval. a lányokra már nem izgulok fel a fiúkra sajnos igen , utálom így magam, senki nem tudja hogy homo vagyok , mert naon szégyellem bevallani...
2011. aug. 21. 19:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
kedves utolsó ! köszi az értelmes szavakat , hát nem kínzom magam amiért meleg vok , járok szórakozni haverokkal meg minden , valósz. el kell fogadnom , de talán még alakulhat ,azt én is tom hogy ez nem betegség , ez olyan indentitászavar. olvastam az e-mail -edet , azt látom értessz a témához , köszi.
2011. aug. 24. 14:26
 12/16 anonim ***** válasza:

Megmásíthatatlan dolog. Csak idő kell ahhoz, hogy elfogadd, és sokkal jobban leszel. Én is végigmentem ezen.

[link]

2012. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

19/F

Én elfogadtam a nemi identitásomat titokban is tartom és boldog vagyok. Szerintem te is tégy így és könnyebb lesz az életed :)

2012. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha meleg vagy és csak a hetero srácok tetszenek,(ez fura) komplikált,mert el fognak utasítani.Azt írtad,hogy ,,a lányokra már nem izgulok".Én eddig úgy tudtam,hogy a nemi identitásunkat nem választjuk,hanem azzal születünk.Ez a másik dolog,ami fura az esetedben.
2013. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
27%

A homoszexualitást le lehet küzdeni. Először is kezd azzal, hogy leszoksz az önkielégítésről. Amikor érzed, hogy rád tör a vágy, kezd meditálni, figyelj a légzésedre, tisztázd magadban, hogy ez rossz. Nem szabad elfogadni, de öngyilkosnak sem szabad lenni, mert az bűn!!! Akkor biztos, hogy a pokolra jutsz! Hidd el a pokol létezik!. Sok halálközeli élményt tanulmányoztam és bizton mondom létezik egy hely ahol a lelkek szenvednek.

Ne utáld magad, de tisztázd magadban, hogy ez rossz és ne maszturbálj fiúkra. Segíthet az imádkozás is Istenhez, hogy segítsen megszabadulnia beteg vágyaktól. De ha nincs elég erőd, hogy leküzd Isten akkor is szeret. De hidd el van, ha valóban megakarsz a homoszexualitástól szabadulni. Sokan megszabadultak tőle és rátértek a heteroszexuális életre, és sokan mondják, hogy a főbb dolgok, amelyek segítettek nekik: 1. Az akaratuk

2. A tudások (természettantárgyak, természetfölötti dolgok)

3. A hitük (A hit Istenben és az ima ereje; és hidd el Isten valóban létezik. A homoszexuális hajalmok nem bűnök, de ha már összefekszel egy fiúval és jól.... az már bűn, méghozzá súlyos bűn. A hajlamokat le lehet küzdeni, lehet, hogy évekbe telik, és hosszú munka, de le lehet és nem szabad feladni.)

Kérj segítséget szakértőktől és terapeutáktól.

De gondolj bele: jó életed van. Valaki vakon és süketen és némán születik. Magyarországon évente 500 ilyen gyerek. Gondolj bele, hogy nekik mennyivel szarabb. Neked van esélyed küzdeni a bűn ellen és küzd is.

Egyébként azt olvastam, hogy valaki csak akkor és akkor homoszexuális, ha annak tartja magát. Ha elég erős vagy és sokat meditálsz legyőzheted ezt a hajlamot. Küzdj ellene és soha, de soha ne add fel az életed, mert az egy kincs.

2013. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Tereld el a gondolataidat erről. Tanulj, ismerd meg a természetet és egyéb dolgokat. Sokaknak segít a természetfölötti tanulmányozása is, pl erőt ad neki, hogy ne kövessenek el hülyeséget és, hogy elfogadják életüket. És hidd el: csak akkor vagy homo, ha annak vallod magad. Ha küzdesz ellen, akkor nem vagy az. Soha nem ismered el, ha nem akarod. Imádkozz és kérd az Istent, hogy szabadítson meg azoktól a vágyaktól, amiket nem akarsz magadnak.
2013. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!