Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú vok aki nem járatos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11évesboy kérdése:

Egy fiú vok aki nem járatos a csajozásban mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bocsánatot kérek ha valakit untatnék a szövegemmel de ez nekem fontos. Még sosem voltam szerelmes(páran nem hiszik el) de én SZERETNÉK szerelmes lenni, legalábbis át akarom élni ezt az érzést.


Azt mondják hogy szerelem nélkül az élet feleannyira se szép... és én ezt elhiszem de nemtudom hogy/kivel/mikor kezdjem el.


Nem szexre gondolok hanem szerelemre, csókra, ilyen dolgokra. 1-2 hete folyton a netet böngészem ilyen témákkal kapcsolatban és találtam jó sok kommentet de 1) mindenki mást mond 2) nincs tapasztalatom 3)nem nagyon vonzódnak értem a lányok. Ez alatt nem azt értem hogy utálnak csak egyszerűen semmibe vesznek.


Nem tudom ti hogy vagytok ezzel. Hallottam ilyen 13 évesekröl akik szexelnek sőt durvábbakról is, de én nem tervezek ilyesmit csak szeretném megismerni ezt az érzést.

Ha olyan kommentet írnátok hogy "pff erre meg mi a f*szt mondjak" akkor inkább légyszi ne is írjátok ki.

Kb. 1 hónapja még nem is érdekelt a téma de ha meglátok egy csajt vagy akár csak elhangzik a "szex" vagy a "szerelem" szó (!!!) rögtön feláll a rudam...

Még1x mondom nem szexelni akarok mert tudom hogy ahhoz nem vagyok érett, de hogyha ezzel nem foglalkozok félek hogy sose érzek ilyet, vagy nem tudom hogy kezeljem.

Ti már tapasztaltatok ilyet? És ha igen mi lett a vége vagy hogy oldottátok meg?

Bocs de ez nagyon érdekel és légyszi ne cikizzetek mert 11/F vok....

Köszi mindenkinek aki nem 1mondatos gúnyos kommentet ír.


2011. aug. 19. 22:36
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Am. igen, biztos a net meg a youtube hülyített el engem ennyire, meg persze saját magam...
2011. aug. 20. 00:04
 22/26 A kérdező kommentje:
Ne nézzetek hülyének pls inkább küldjetek egy IQ tesztet 11 éveseknek és kitöltöm ha akarjátok...
2011. aug. 20. 00:20
 23/26 A kérdező kommentje:
Bár tudnám hogy mi a fenének ülök itt és írogatok még... :S
2011. aug. 20. 00:20
 24/26 A kérdező kommentje:
Nem sokkal iskolakezdés után megtapasztaltam a szerelmet, nem tom hogy a lány hogy érez irántam. Hogy tudnám kideríteni?
2011. szept. 28. 00:56
 25/26 A kérdező kommentje:
Még mindig 11/f
2011. szept. 28. 00:57
 26/26 A kérdező kommentje:
Sadge
2022. máj. 15. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!