Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimaradtam valamiből? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradtam valamiből? :S

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, jó tanuló céltudatos satöbbi. 13 évesen nagyon népszerű voltam 8 hónapig jártam egy lánnyal, utána nem bírtam megemészteni a szakítást hosszú ideig, és közben egy rakás más probléma is közbejött. Úgy oldottam meg, hogy elbújtam a WoW világába, egy kivételével elvesztettem az összes barátom, végetértek a bulik mogorva és antiszoc stb. Leszoktam a wowról, és mostanra eljutottam a szintre hogy egyenlőnek gondolom magam a többi emberrel. Bár a szüzességem 16 évesen egy szerencsés randin elvesztettem de most nincs baráti társaságom, és csak random módon csapódok össze emberekkel. Túl sok mindenből kimaradtam, vagy még be tudom majd pótolni a következő 5-6 évben?
2011. aug. 17. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Te még esetleg igen, nekem még ennyi sem jutott, 29 évesen se barátnő, se barátok, semmi, csak rokonok és ismerősök, én már feladtam.
2011. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18-19 évesen kezdődik csak igazán az élet. nem maradtál le semmiről :) ne aggódj :)
2011. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy mostmár kedvesen viselkedem mindenkivel, és akik frissen ismernek meg, azok nagyon bírnak:D Csak ugye társaságom nincs...
2011. aug. 17. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ne legyél antiszoc, ez az első, nyiss az emberek felé.

Ha a középsuliba semmi esély, hogy újra barátokat szerezz, járj valamilyen szakkörre, edzésre, és aztán 2 év múlva egyetem, tiszta lappal indulhatsz, csak élj a lehetőséggel, és tényleg barátkozz. De mindenképpen tenned kell ez ellen, mert elég rossz érzés lesz felnőttként ( lásd. előttem válaszoló, aki szintén nem annyira idős, neki is lehetnek simán még barátai)

2011. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mostmár ismerkedem, akármilyen indokkal.. Élvezem is, mert ha mosolygok az emberekre, és érdeklődöm felőlük, olyan mintha meggyújtanék bennük valamit, és ez tök jó:) Talán, most, hogy a suli elkezdődik, feltűnik ez nekik... 9.ben még a "menőkkel" barátkoztam, de most elhatároztam, hogy nemcsak a pörgősebbekre leszek nyitott. Csak, faszom, miért nem 3 éve jöttem erre rá...:/
2011. aug. 17. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Kimaradtál-e valamiből? Hát persze. Pótolni tudod-e? Nem. Viszont ne hidd azt, hogy mások tökéletesen vezetik az életüket és nem maradnak ki semmiből.


Sose arra figyelj, hogy miből maradsz ki, mert akkor azokat is kihagyod, amiknek a része vagy/voltál. 17 évesen egyébként még előtted áll az élet összes fontosabb döntése, pillanata. 5-6 év múlva csak röhögni fogsz azon, hogy most aggódtál.

2011. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!