Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szereti az idősebb hölgyeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti az idősebb hölgyeket?

Figyelt kérdés
20-30 év közötti férfiak válaszoljanak.
2011. aug. 14. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát figyelj, 22 vagyok, de ismerek egy 44éves "asszonyt", aki nagyon nagyon fiatalos, és addig tolnám míg talpon van :D
2011. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
38%

Én!

Az édesanyámat, nagymamámat és a nénikéimet. :))

2011. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vannak olyan 30-35-40 éves nők, akikért ölni tudnék ha az enyémek lennének, el akarom rabolni, hogy CSAK az enyém legyen. És nem csak a tapasztalatuk miatt, ami ugye rendszerint nagyobb szokott lenni, mint a 20 éveseknek, ami pl. abban nyilvánul meg h nem nyávognak annyit feleslegesen, hanem önmagában a kinézetük miatt. Gyönyörű szép 35-40 éves nők vannak, az a nagyon nagy baj h szerintem nincs esélyem náluk, pedig az lenne a lényeg h velem ismerkedjenek meg, mert ha egy 40 éves férfival kezdenek, abból semmi figyelemre méltó nem tud születni, mert nincs meg az ami köztem és közte meglenne. 23F
2011. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első: ha engedi told meg, nem fogsz rosszul járni.

Második: nem rokonra gondoltam, de jogos a két pont.

Köszönöm.

2011. aug. 14. 21:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez relatív és személyiségfüggő is, de kb 5 év ami simán belefér, ezen korkülönbségen belül még közös húron pendülnek, hasonló korban nőttek fel, de ha valaki sokkal idősebb, az azért már necces. Nem biológiailag, (de idővel úgyis kibukik) hanem máshogy. Ugyanez visszafelé is igaz, akármit is mondanak, csak egy kicsit talán lazább, ha a nő már fiatalabb korban hozzálassult, és annyival érettebb a társainál, vagy a férfi egy kicsit "kölökebb".
2011. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A második viszi a fődíjat, szégyellem is magam, hogy nem jutott eszembe...
2011. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

egy érett nő mindig gyöngyszem a mai ribancok közt...kár hogy nem veszik észre a korosztályunkat :(

22/F

2011. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biológiailag 13-14 körültől érett...
2011. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
utolsónak: kompetencia kérdése hogy tudsz-e értelmezni egy összetett mondatot... (Y)
2011. aug. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nana! Ha ribancot akarsz látni a korosztályodban, akkor csak ribancot fogsz a fene nagy kompetenciáddal.
2011. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!