Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
az van hogy a nemi szervnél ugye vannak a szemérem ajkak és a belső szemérem ajkaim a külsőből "kilógnak" nem nagyon de azért látszik.... engem zavar... van 1 barátom és ő már többször is benyúlt oda de láthatólag őt nem zavarja... mégse tudom h ez normális e :S Normális válaszokat légyszi :$ 16/L
2011. aug. 9. 22:54
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
igen lányok válaszára voltam elsősorban kíváncsi... de azért örülök h a fiúk is írtak mert így tudom h ez " nem gáz" dolog :) és nem tehetek arról hogy te ilyen idióta vagy hogy akkor rögtök komi h képeet és h írjak privibe meg msn meg kép csodálkozol h kihangsúlyozom h van barátom?! meg azt h visszaszólok? :D á... gáz vagy gyerek :D inkább keress egy bnőt ;)
2011. aug. 9. 23:40
 32/54 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont a pasik válaszára volt kiváncsi mert egy nőnek mindig az a vélemény tükrözi azt,hogy hogy látják őt..
2011. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül így van, ha pl a külsejére kérdez rá, hogy szép-e, vagy ilyesmi, akkor persze hogy számít a srácok véleménye, de egy ilyen kérdés, szerintem nem férfi téma =D
2011. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem a fiúk véleménye érdekelt hanem a lányoké... mert ha valaki másnak is van ilyen "problémája" ami mint kiderült eléggé gyakori akkor ő tud válaszolni.. és ez tényleg nem férfi téma :)
2011. aug. 9. 23:44
 35/54 anonim ***** válasza:

jrgoni!

pont a külseje az amit esztétikailag kifogásolt magán a kérdező ...és ezt egy nő nem tudja megválaszolni ...csak az akit szexuálisan vonz a pina......

egy pasi sem fog válaszolni egy Faszos kérdésre,ha az esztétikárol van szó...

2011. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
igazán arrébb takarodhatnál már -.-" kezdesz nagyon unalmas lenni... én tudom h lányok válaszát vártam és sztem ez jrgoninak is leesett... ez a lényeg...
2011. aug. 9. 23:47
 37/54 anonim ***** válasza:

hülye lotyó.....

egyik válaszodban mindeki véleményét várod másikban meg csak a nőkét....retek vagy....

egyébként meik az a nő akit érdekel a retkes pinád?....:)

2011. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg Tisztelt kanos Válaszadó, a válaszomban, tényleg a külsőt említem, de szerintem, ha elolvasod a kérdését a Kérdezőnek, rájössz, hogy nem egy átlagos külsővel kapcsolatos kérdés ez.

Férfi válaszolóktól nem fog rendes választ kapni

2011. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
aztmondtam h első sorban lányok válaszát vártam.. annak viszint örültem h a fiúk is válaszoltak és normálisnak találták.. am meg nem is ismered a lányokat... mi foglalkozunk ilyenekkel... és még ha nem is ismerjük a másikat elmondjuk a véleményünket..
2011. aug. 9. 23:52
 40/54 anonim ***** válasza:
Ez igen, nem kapsz képet meg msn-címet és rögtön lotyó a csaj. Csak nem önbizalomhiányod van hogy nem bírod az elutasítást? És még te dumálsz hogy a kérdezőnek van önbizalomhiánya...
2011. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!