Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A maszturbálás Isten szerint bün?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A maszturbálás Isten szerint bün?

Figyelt kérdés
Tudom kérdezték már de most valahogy nem vallási harcot akarnék hanem vállaszokat.Kössz előre is
2009. ápr. 10. 21:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát figy!1 fiú ha akarja, ha nem,ígyis úgyis ki jön belőle... erotikus álom vagy hasonló, tehát így is úgyis elélvez...Akkor meg ugyan mind1 hogy saját magának csinálja,vagy meg álmában csinálja nem? ;)
2009. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
Isten a paráznaságot tiltja.Viszont szorgalmazza a gyerekfogantatás érdekében elkövetett szexet.A többit a házaspárok igényeire bízza.
2009. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
Nekem már sokszor mondta a barátom, hogy a Bibliában Isten nem mondja ki szó szerint, de nem tiltja a magunknak való örömnyújtást és a szexuális életet.
2009. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
28%
Amíg Isten szolgája, azaz a pap, kijön a templomból és Audival megy haza a feleségéhez meg a gyerekeihez, és a hétvégi piálását szervezi a drogos haverjaival, addig nekem nem bűn.
2009. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
A katolikus egyház szerint bűn. Isten nem nyilatkozott. Lényeges különbség. Én úgy gondolom, hogy Isten szerint nem bűn, de ezt is csak én gondolom, nekem sem nyilatkozott :)
2009. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy miért jelented ki ennyire, hogy melyik isten? egy isten van!

Melyik vallás szerinti egy istenről beszélsz? Vagy honnan veszed, hogy itt mindenki egyistenhitű?

2009. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
mér hány isten van már bocsánat 40?persze ha igy gondolod megszegetd az 1. parancsolatot hogy csak bene higgyél hogy csak ő a te istened és nincs más
2009. ápr. 10. 23:30
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
NEM LÉTEZIK EGY ISTEN SEM!
2009. ápr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%
Minden vallás követője a saját Istenét tekinti az igazinak és mindenki a saját Istene elvárásai szerint él! Te is tedd ezt! Mivel a vágy egy természetes érzés és az érzést Istenedtől kaptad, így nem lehet ellene kifogása!
2009. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
4%

és mit gondoltok,honnan van az elsö ember?


Na erre varja gombot!!!


A válasz: ISTEN

2009. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!