Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik minden héten mást kurnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik minden héten mást kurnak azok hogy csinálják?

Figyelt kérdés

kb mennyi visszautasítást kaptok?

és mivel hódítotok_?


2011. aug. 8. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert nekem már egy elutasítástól világ vége hangulatom van. :( Pedig elmúltam már 20.
2011. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legyél kivasalthajú csőnadrágos agyhalott kö.sög és akkor tuti menni fog
2011. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tetro ***** válasza:
nekem volt ilyen időszakom. nem vagyok csőnadrágos bármi, amit az előttem lévő zseni írt. nem igazán utasítottak vissza, mert valójában sohasem próbálkoztam. az így furán hangzik, de egyszerűen csak mellém kerültek lányok, akikkel beszélgetni kezdtem. aztán beszélgettünk néhány órát, és olykor olykor együtt mentünk aztán haza.
2011. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

1 Veszettül jóképűek

2 Igénytelenek,a mennyiségre hajtanak nem a minőségre

2011. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kinézem magamnak az áldozatot és ledumálom róla a bugyiját is ...
2011. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaja tényleg csak ismerkedni kell lazának lenni dumálni mindenkivel, aztán ha úgy alakul jó, ha nem, nem. Meg az se árt ha adsz magadra nem kell egy Brad Pittnek lenni de azért jó ha tudod mit hordani gáz meg mit hordani menő ilyenek... és vedd lazán az egészet és ne úgy vedd h hú most itt van ez a csaj nagyon tetszik nagyon kell mi lesz ha nem jön össze? Így tuti nem fog...

Am ha ügyes vagy azt is el lehet érni h nem neked kell a csajra hajtani hanem ő fog hajtani rád =D

18/F

2011. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 twinky ***** válasza:
50%
Elorantod a farkad, amit korbetekertel 2-3 Deak-igazolvannyal, es maris szetteszik a labukat a csajok.
2011. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én minden buliban kapok 1-et. :D De utána van 3 másik csaj. :D Jól kell tudni pofázni, és összejöhet. Ja és ne a luxuspucs*ákra menj, hanem az átlagos csajokra. Akik azért kicsípik magukat, meg jól néznek ki de nem úgy mászkálnak mint valami kis királynők. Jah és ha beszélsz egy lánnyal szemkontaktust tartsd. :D Az nagyon sokat számít.
2011. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek, azok kaptak már pár ezer elutasítást. :D De ők mennyiségi minőségre mennek, szóval minél több nekik tetsző nőnek akarnak minél nagyobb élvezeteket okozni.
2011. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!