Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is lehet szexelni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is lehet szexelni ha még soha nem jött meg a menszeszem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 13:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mert te nem vered a faѕzodat ugye?
2011. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon nem:DD
2011. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
64%
Nehéz lenne lányként a saját, hogy is nevezted? f@szomat verni. Te még most se áll készen arra, h verd a kis kukid, még ge.cid sincs, mit akarsz itt kis pisis
2011. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül 11 éves a kérdező, könnyen lehet, hogy 17-18, csak még nem volt orvosnál.


Kérdező, egyáltalán nem tanácsos. Ha 17-18 körül vagy és még sosem volt menstruációd, akkor menj el dokihoz, mert már meg kellett volna jönnie. Nem feltétlenül vagy beteg, előfordul, hogy későn jön meg, de ezt már meg kell mutatni orvosnak.


Ha azonban a többieknek van igazuk és tényleg annyira fiatal vagy, akkor meg főleg ne gondolkozz ilyesmin, mert nem csak testileg vagy éretlen a szexre, hanem lelkileg is.

2011. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 RaksashaGirl ***** válasza:

A sok eszesnek üzenem: Előfordul, hogy valakinek 17-18 éves korában jön meg először a menzesze, ugyanúgy, mint ahogy az is előfordul hogy valakinek már 9 évesen megvan. Emberfüggő..

Kérdező: Hány éves vagy pontosan? :) Végülis lehet, tőle függetlenül, viszont ez is megdobja a hormonokat (első együttlét), ne lepődj meg ha esetleg pár hónapon belül megjön :)

2011. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 RaksashaGirl ***** válasza:
13:18.. Hülye vagy? 11 éves korban? legkésőbb 14? Hol olvasol te ilyet? Az osztályomban az összes csajnak 13-14 évesen jött meg te állat. Koránérő az akinek megjön 11 évesen! Normál eset.. Hah. Te tuti nem vagy az xD Későn érő az ha valakinek 16-18 éves korban jön meg először..
2011. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
13:29 kis abberált vagy, de ne zavarjon. Én késő érő voltam, és így jött meg nekem 14 évesen, de ekkor már az összes osztálytásamnak megjött 11-13 évesen. Jobb ha belátod, h te is későb érő vagy. Akinek 15 éves kor fölött jön meg, az beteg, és el kell mennie orvoshoz de gyorsan
2011. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nah, fejezzétek be fiúk-lányok! :D

Elméletileg lehet szexelni akárhány évesen, de az, hogy nem jött még meg, olyan fiatal kort enged következtetni, hogy gyakorlatilag olyan fiatalon nem érdemes. Csak csalódnál. Bár mi "már" 16 évesek voltunk anno, mégiscsak annyi volt az egész, hogy bedugta, fájt, vérzett, ment kis tili-toli aztán annyi. Lányként pláne nem lehet élvezni a korai szexet.

2011. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

68%-os, szerintem tanulj még.

16 felett kell orvoshoz fordulni.

2011. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
13:31 Kicsit többet tudok a biológiáról mint te kis pisis, főleg mivel, h egyetemen is ezt tanulom kis okoskám. Leülhetsz, 1-es
2011. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!