Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsek el egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek el egy olyan sracot akivel nem jartam de nagyon tetszett (tetszik?!) es nagyon jol egyeztunk?

Figyelt kérdés
Hiaba mar nem beszelunk, meg mindig eleg sokszor gondolok ra, es ettol mar megorulok. De ugyerzem keptelen vagyok elfelejteni. De sikerulnie kell !! Csak meg nemtudom hogyan...:S
2009. ápr. 9. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem beszéltek már? Messze vagytok egymástól? erre kíváncsi lennék... ha messze van tőled akkor jobb ha megpróbálod elfeljteni, viszont ha a közeledben van akkor próbálj vele megint olyan jó kapcsolatban lenni (ha megőrülsz a hiányától) Így sajnos nem tudok konkrétabbat írni neked!
2009. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat msn-en beszeltunk szinte minden nap, es mindig o irt nekem. Eleg hosszu sztory de kenyegeben elmondtam neki hogy o egy kicsit tobb mar nekem mint barat. Ettol kezdve megjobban egyeztunk. Megkedvesebb volt...de nem tortent semmi. Megtudtam, hogy aztmondta "szep lany vagyok...bla bla, de most nem akar semmi mast tollem". Ezek utan is tok ugyanolyan jol egyeztunk. De egy ideje aztan nem meg dumaltunk. De meg mindig o jar a fejemben. Es ez igy nem jo....:|
2009. ápr. 9. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne elfelejtened? Inkább azt felejtsd el, hogy el akarod felejteni :) Ne hagyd veszni a dolgot!
2009. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tul jo otlet ha biztattok, igyis nehez...tobb mint egy eve tetszik..ez nem normalis mar! Tudom, hogy harcolni kell azert amit akarunk, en megprobaltam, aztmondta hogy nem, tobbszor ertelmetlen lenne probalkozni, meg nekem is ciki lenne. Ugyhogy csak a felejtes kene maradjon.
2009. ápr. 9. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy(vagy több)jó búfelejtő sokat segít :D Nálam az utóbbi,ennél jobb megoldást nem igazán találhatsz...
2009. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!