Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha felteszik a fogszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha felteszik a fogszabalyzomat akkor majd kevesebb esélyem lesz a járásra? (amugy átlátszó lesz)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 10:27
1 2
 1/15 Voguelilias ***** válasza:
78%
ugyan már dehogy is! Van akinek kifejezetten tetszik ha egy lánynak van fogszabályozója. Úgy h ez nem befolyásolja hiszen ettől csak szebbek lesznek a fogaid! Szerintem ezzel abszolúte nincs kevesebb esélyed a fiuknál.aki meg cikiz érte azt meg le kell sz..ni nagy ívbe!!
2009. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy pár év esetleges szenvedés után szebb lehet a fogsorod mint némelyiknek, akinek nem volt fogszabályzója. egyébként nekem is kellett volna, már sajnálom, hogy kamaszkoromban nem viseltem. De még nem késő!


Egyébként sokszor pont azok cickiznek, akiknek maguknak is kellene viselniük! Akkor nyugodtan szólj vissza nekik!

2009. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Am f/16 vagyok ès köszi a válaszokat
2009. ápr. 8. 10:42
 4/15 anonim válasza:
100%
Majdnem hogycsak divat a fogszabályzó. Ne aggódj.
2009. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16/L-vok és nekem kifejezetten tetszenek az ilyen dolgok, szóval szerintem aggodalomra semmi ok ;)
2009. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én még csak 1x láttam fogszabis fiút deh iszonyat jól áll a fiúknak!

Szal csak nyugi :)

2009. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
NEM! Tudniillik a JÁRÁSODAT NEM befolyásolja!!! :DDD Hacsak nem a lábadra teszik!!!
2009. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nekem volt fogszabályzós pasim és olyan jól állt neki......mi is 16 évesek voltunk és mikor levették neki olyan szar volt:(

szal ne aggódj:D

2009. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem lett volna átlátszó...Szerintem nem kell aggódnod. Hidd el, az ezüst színű sokkal gázabb!
2009. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nyugodj meg neem:)
2009. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!