Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj like-olgat kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj like-olgat kigyúrt csávós képeket (like-olós oldalakon), akkor neki kigyúrt csávó is kell pasinak?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal. Facebookon nézegettem a bejegyzéseit, és van egy pár kigyúrt csávós kedvelése.

Én inkább erős átlagos kategória vagyok testalkatilag, szóval van rajtam izom, de nem vagyok az a kigyúrt, szálkásított "álompasi".

Eddig ez sosem zavart, viszont most ezen kattog az agyam. :D


Ő 16/L, én 17/F


2011. aug. 1. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha csak a tested miatt nem akar majd összejönni veled akkor szerencséd is van mert akkor a lány = értékrend nulla.

Akár hulladéknak is lehetne ez esetben nevezni.


Amúgy ezzel nem érdemes foglalkoznod.

Ismerkedjetek meg...nem kell minden túlgondolni bonyolítani.

2011. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem feltétlen azért lájkolom ezeket, mert ilyen pasi kell. Max. olyat érzek, hogy "dugnááám". :D
2011. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet h összejönne veled is, de ha lehetősége lenne egy olyan kigyúrt pasira, otthagyna miatta.
2011. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de azt hol lehet látni hogy mit lájkolt? :o
2011. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
üzenőfalán. :D
2011. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy 16 éves csaj mire fel válogat? Egy 17 éves srác a legritkább esetben kigyúrt olyan szinten, hogy izom-álompasi legyen. Szerintem a 16 éves lány nem a 17 éves korosztályt keresi, hanem 20 felett ismerkedne, de ha elé állna egy kigyúrt férfi, akkor összecsinálná magát, mert azt se tudja, hogy mit kell kezdeni egy férfival.

Az ilyen lányoknak nagyobb a szájuk, könnyebben lájkolnak, mint kellene.

2011. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kalalau válasza:
nem biztos.:D minden tini csaj az izmos srácokat likeolgatják v hasonlók.:DD de nem csak olyan pasi jó nekik.:D
2011. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocs az ismételt offért, de azt hittem az üzenőfalon csak azt lehet látni hogy mihez szólt hozzá, vagy mit linkelt =D
2011. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, én mindig látom, hogy miket lájkolnak:D
2011. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!