Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat 1 hét után?

Figyelt kérdés

Egy hete vagyok együtt a barátommal és már nagyon kivánom meg minden de ő hozzám se nyúl(úgy).próbáltam rá célozzgatni de semmi még csóknál tovább nem jutottunk.Hogy mutassam ki neki hogy már nagyon szeretném úgy,hogy nem mondom ki??

16/L


2011. júl. 28. 14:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Kérj tanácsot édesapádtól, hátha kapsz egy nagy pofont, és észhez térsz. 16 évesen 1 hetes "járás" után nem dugunk!
2011. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

jah,és '16 évesen egy hetes járás után nem dugunk'?-már bocsi de te nagyon le vagy maradva,16 évesen a lányok már egy buliba dugnak több sráccal akkor nem értem ez miért lenne baj.-.-

2011. júl. 28. 15:14
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
aztán meg ti vagytok megsértődve, ha lek#rváznak benneteket
2011. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
Ku**vaaaaa !!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
Azok nem a "lányok", hanem a k....k.
2011. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"már bocsi de te nagyon le vagy maradva,16 évesen a lányok már egy buliba dugnak több sráccal akkor nem értem ez miért lenne baj.-.-"


Bocsi, tényleg le vagyok maradva, és már látom, hogy nem volt igazam - növelném az adagot 2 pofonra: marad az első, és aztán lendületből, visszakézből jöhet a másik!

2011. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%

Az a lány aki dug, az elég fiús csajszi.

Az + aki szeretkezésnek fogalmazza meg, az kicsit más.


Ennek akkor van jelentősége, ha nem az osztály bikájával akarsz kavarni. (Vagy inkább ő veled!?)

Szal félénk a srác, ezért nem akar, elijeszt(het)ed.

Javaslatom:csak mindenféle szó nélkül csókold meg a homlokán, a szemöldökei fölött középen, s aztán hagyd ott 1 szó nélkül mintha megköszöntél volna vmit.

És várj.


Ha már berakjátok, legalább védekezzetek normálisan.

Ne használd ezt ártatlan szívek összetörésére és skalpgyűjtésre, mert úgy visszakapod, h. vonyítasz majd kínodban később.

2011. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommentelő vok, nem kell mindjárt berakni,

pettingről hallottatok már ugye? Állapotos sem leszel ha nem megy oda be, s én nem enném meg az egész király kaját elsőre-egyszerre, mert fokozatosan sokkal jobb, és nem parázik majd a srác, lesz önbizalma.

2011. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!