Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek "odalent"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek "odalent" mennyire szőrős?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és nem tom hogy egy fiúnak mijön be? ha ti borotváljátok, gyantázzátok akk mennyire? a barátommal már régen eggyütt vagyunk és beszélgettünk arról h ő szeretné de én mondtam h még nem vagyok kész ezt ő megértette és elfogadta de szögetütött a fejemben ha még is megtörténne akk mi lenne a jobb odalent ha szőrős egy kicsit vagy nem

lécci normális válaszokat :))) köszi mindenkinek


2011. júl. 24. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
minél hosszabb de vasald
2011. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
szerintem egyik fiú se szeretne a Dzsungel királya lenni meg nagyon ocsmány tud lenni ha nagy bozót van lent persze egy kicsi maradhat.
2011. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

én a szeméremdombom epilálom és egy pici,hosszúkás foltot hagyok középen, de azt is rövidre nyírom... az érzékenyebb részeknél leborotválom, de mindenhol... nagyon jó érzés a frissen borotvált, sima puncit simogatni és nyalni is sokkal jobb lehet :)


22/L

2011. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
én azt szeretem ha teljesen szőrtelen, igaz hogy mindenkinek más az ízlése de szerintem 90% így gondolja
2011. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Ezt ne itt kérdezd meg, hanem a barátodtól...

Annak a fiúnak, akinek ez számít, nem TE kellesz, hanem a p*ncid. = Nem szeret.

2011. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
22:34 véleményét osztom. Amúgy a többség szerintem úgy van vele, hogy vagy legyen teljesen csupasz vagy csak egy kicsi maradjon rajta, de ez a te döntésed.
2011. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 k4lm0p1r1n ***** válasza:
56%
vagy teljesen csupasz, vagy valami kis "pamacs" még elfér, sőt izgató. de a frissen borotvált selymes puncinál tényleg nincsen üdítőbb. a "pamacs"-on azt értem hogy pl egy kisebb csík. amúgy a férfiak jelentős része valóban ezen az állásponton van. ha máshogy szereti az illető pl, életedben nem borotváltad se semmi, akkor az már szerintem fétisnek számít. én egyáltalán nem rajongok a bozótért.
2011. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
22:54, ennyi erővel a csupasz sunára való izgulás meg egyenlő a látens pedofíliával, hiszen csak a kiscsajoknak csupasz alapjáraton a nemi szervük.
2011. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, számomra a szőr jelenti azt, hogy FÉRFIVEL vagyok. És ugyanez fordítva is a páromnál.

Szőr =/= az igénytelenséggel. Persze rendben tartani illik.

2011. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
mé nyomtátok tele pirossal a komimat ratyik?
2011. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!