Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ezen a csajon mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezen a csajon mit esztek annyira?

Figyelt kérdés

Szerintem oltári csúnya!

[link]


2011. júl. 22. 16:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Más kép, vagy a neve-1 kép alapján nem akarom elítélni :S D.R.ként nem találtam :D
2011. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ott a linkben a neve: Dukai Regina:P
2011. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Húúú, tényleg XD Köszi XD
2011. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Undorító! Hogy tetszene ez az anorexiás?
2011. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezen semmit, sem az arca sem a teste nem tetszik, és bár nem szeretem azokat a nőket akiken van 50 kiló felesleg, de sokkal inkább egy szép arcú kövér nővel jönnék össze mint vele.
2011. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Te direkt rossz képet tettél ide. Ha esetleg szétnéznél itt...:

[link]


A képek alapján jól néz ki. A legjobb dolog, hogy vékony. Még ha a feje ronda lenne (valójában nem az), de a teste vékony, akkor is egyértelmű, hogy vele jönnék össze és nem pedig egy szép arcú dagadékkal.


A nőkön alapból ronda, ha copfban van a hajuk. Ez a kép már jó:

[link]

2011. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondtam hogy..., úgy értettem amikor egy nő olyan mint egy csontváz, nekem az sem tetszik jobban, +50 kilót meg csak azért írtam, mert azzal próbáltam kifejezni hogy, mennyire nem tetszik egy anorexiás testalkatú nő, mert +50 kiló az már tényleg rengeteg, viszont egy +10-15 kilótól csak nőiesebb lesz egy nő, sőt nekem az sem baj ha izmos egy nő, sőt, csak akkor legyen rajta néhány kiló felesleg is, hogy ne rajzolódjon ki úgy az izomzata mint egy férfinak, más részt ez tényleg előnytelen kép Dukairól, mert nem csúnya, de azt a legkevésbé sem mondanám hogy folyna utána a nyálam...... ugye ízlések és pofonok, mert akárki is tenne föl képet saját magáról, nem mindenkitől 6-ot kapna vagy 8-at, vagy 2-őt, hanem össze vissza, mert lehet hogy valaki több jót, vagy rosszat kapna, de a vélemények mindig megoszlanának.
2011. júl. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
igazából nem is olyan anorexiásan sovány, csak a kérdező linkelt olyat, másrészt van olyan nő akinek kifejezetten jól áll ha copfban van a haja, ez teljesen egyéni, hogy kinek mi áll jobban.
2011. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nem nagy szám.és előreálló csúnya álla van.megb.sznám,de semmi több.
2011. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!