Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KaTriinn kérdése:

Mivel lepjem meg a barátomat az évfordulónkon?

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat kérek, nem érdekel a sok marhaság! Tudom, hogy a barátom is vett nekem valamit. Én is szeretnék neki venni valamit, vagy valamivel meglepni. Szerintetek mit kellene tennem? Tippek?
2011. júl. 13. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Soha nem ünnepeltünk évfordulót...


Ha adni akarsz neki valamit, szerintem süssél sütit. Azt minden fiú szereti/értékeli.


Ha mindenképpen venni akarsz, akkor azt neked kéne tudni, hogy mit.. mire van szüksége, mi az érdeklődési köre, stb.

2011. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én összeállítottam egy könyvet a kapcsolatunkról, miket csináltunk együtt, bele vannak ragasztva a karszalagok, belépők, szórólapok, fotók, plusz egy csomó kis jegyzet, történet, stb. A végén persze hagytam egy csomó üres oldalt, hogy "szívesen betölteném veled az egész könyvet"
2011. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-nél a pont, nem drága "kacatok" kellenek, hanem valami egyszerű. É azt sem értem minek az évfordulót ünnepelni? Nálunk csak azért "ünnep" mert pont szilveszter.
2011. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudod én nem magyarországon élek és itt más a szokás! Egyébként azért, mert boldogunk vagyunk, hogy egy éve együtt vagyunk és nem volt semmi gond sem.


Az a könvy nem is rossz ötlet. Köszönöm a válaszod! :)

2011. júl. 13. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Főzzél neki meztelenül.
2011. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Tudod én nem magyarországon élek és itt más a szokás!"


Akkor miért egy magyarországi fórumok kérsz tanácsot? Honnan tudjuk, hogy te nem itt élsz és, hogy nálatok mi a szokás.


Egyébként az évforduló egy baromság. Ha ennyire ünnepelni akarsz, akkor vedd meg a szokásos giccses, felesleges, csajos baromságokat, amiről azt hiszed, hogy örülni fog neki: közös fotóval ellátott bögre, póló stb, vagy pedig dugjál vele. (Bár egy kapcsolatban ennek természetesnek kéne lenni és nem csak különleges napokon kéne megtörténnie)

2011. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!