Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha valaki magát adja?

Figyelt kérdés
Törödnöm kéne azzal, h ez ciki az ciki.. vagy ink továbra is adjam magam? Mert hát 1 életünk van és azt ki kell élvezni:D
2011. júl. 12. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csinálom, nincs is csajom...
2011. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 életed van, ki kell élvezni?:DDD

Ezen szakadtam...:DD

És hogy szeretnéd kiélvezni???

Mi az, amire vágysz, de eddig nem tetted meg???

Add magad, természetesen, de akkor válad is érte a felelőséged és ne sírj. Legyél rá büszke. A titkaid meg nem muszáj kiteregetni.

2011. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mostanában azt bánom meg mikor nem mondok ki valamit, vagy nem teszem azt amit jónak látok, mert akkor cikis helyzetbe kerülhetnék.

Legyél bátor, és érezd jól magad! :D

2011. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és miért lenne baj? :) Szörnyű ha valaki megjátssza magát...
2011. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

rendben^^

hát nem is "sírok" ha valami olyat csináltama mit nem kellett volna. Tovább lépek és kész. Vagy próbálom hejre hozni

2011. júl. 13. 00:00
 6/6 szamóca.. ***** válasza:
én úgy vagyok vele, hogy lehet így negyed annyi ember képes egyáltalán megtűrni maga mellett, és még kevesebb fog igazán szeretni, de az tényleg engem szeret. és így már megéri :)
2011. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!