Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy kicsit teltebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kicsit teltebb lány bikinit vagy fürdőrucit vegyen fel ha strandra megy?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én egyberészest vettem fel :D ja és egy nagyon helyes fiúval futottam össze ott, aki nyomult rám és a héten meg lesz az első randink :)
2011. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészest, de szerintem ne egyszínűt, inkább hosszanti mintásat, vagy ami máshogy tereli el a hasadról a figyelmet az általad kedveltebb testrészeidre :)

Pl [link]

2011. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha csak kicsit telt, akkor nyugodtan felvehetsz bikinit is, én pl. 80 kg vok, 168 cm, egy nagyon pici (téll nagyon kicsi) pocim van, és én bikinit hordok. Menj el egy barátnőddel (vagy akinek megbízol az őszinte véleményében) vásárolni, és nézd meg, hogy melyik áll jobban/melyik tetszik. Rengeteg féle/fazonú/stílusú/márkájú fürdőruci közül válogathatsz, csak győzd kiválasztani azt, amelyik tetszik. :)

Azzal meg ne törődj, hogy ki néz meg, meg hogy mennyire!! Ha jól körülnézel a strandon/uszodában, láthatod, hogy mennyi "enyhén" elhízott nő vesz fel bikinit!! ;)

2011. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. gratulálok! :)

2. oké, de nem vagyok olyan telt csak egy kicsit.:)

3.Igazad van, elmegyek egy árúházba a barátnőmmel és megnézzük, hogy mi áll jó...csak csupán csípőmmel van gond...már belekezdtem a fogyókúrába is! :)

És nagyon aranyosak vagytok, köszi a válaszokat!

2011. júl. 12. 14:50
 5/5 anonim válasza:
100%
Én erre azt mondom hogy nézz körbe a strandokon, a kb 100 kg emberek 2 részes fürdőruhában vannak, egyáltalán nem lehet őket teltebbeknek hívni és mégis felveszik szóval Te is vedd fel amiben Te jól érzed magad és ne törődj másokkal! :-)
2011. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!