Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek azokról a lányokról/nőkről?

Figyelt kérdés

...akik nincsenek "bombanői" adottságokkal megáldva, de intelligensek, és a külsejükből is megpróbálják kihozni a maximumot? El tudnátok képzelni magatok mellé egy ilyen nőt?


Példák:


Jessie J

[link]


Sarah Jessica Parker

[link]


Christina Ricci

[link]


2011. júl. 6. 21:43
1 2
 11/19 WORLDatWAR válasza:
Gondoltam, de finoman akartam kérdezni:) és most h egy pár teljesen ismeretlen ember leírta a véleményét mennyivel jobb vagy rosszabb, vagy esetleg más?:D
2011. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
figyelj, a bombanői adottság nagyon relatív. ha nem vagy túlsúlyos, akkor igazából nincs probléma, ha adsz a külsődre, és ha mindehhez még a mosolyod is gyönyörű, akkor nincs semmi probléma a külsőddel.
2011. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
lehet hogy valakinek pont te vagy az ideál! ;)
2011. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyedűl Christina Ricci (de ennél gyengébb képet nehezen lehet találni...)


Ismerek olyan külsőre ronda csajt akivel simán összejönnék, csak faszija. Átlagos testalkat a férfiak kb95% jó. Csak akkor legyél értelmes!!

2011. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

WORLDatWAR


hmmm...arra jutottam, hogy azért nem tudtam példát hozni a fiatalok közül ilyen típusú lányra, mert ők még nem sorolhatók a "kiegyensúlyozott" kategóriába.

Régebben tényleg "bottal se" volta,, emiatt rengeteget cseszegettek, fiúk lányok egyaránt.

Később sikerült a lehetőségeimhez mérten összekaparni magam, de hiába szűnt meg a cikizés és hiába lett volna lehetőségem párkapcsolatra, mindig féltem, hogy "te úgyse kellesz senkinek...", ezért nem lett belőlük semmi, de jobb is így.

Nemrég, immár higgadtabban visszaemlékezve esett le, hogy külsőm helyett az önbizalomhiány gátol(t)...

Mindezt összegezve kissé megnyugodtam, már csak el kellene jutnom a kiegyensúlyozott kategóriáig :D


A kérdést azért tettem fel, mert ősztől az egyetemen ismeretlen arcokkal leszek körülvéve, és kíváncsi voltam, hogy ott egy ilyen lányt mennyire kezdenének el cikizni...

2011. júl. 6. 23:10
 16/19 A kérdező kommentje:

ma 22:46


"mosolyod is gyönyörű"

ha lesz rá pénzem, egy fogfehérítést lehet hogy bevállalok. :D

2011. júl. 6. 23:16
 17/19 anonim ***** válasza:

A három közül Christina Ricci nem is értem, hogyan kerülhetett ide, nekem ő kb. már a bombanő kategóriába tartozik (még disznóorrosan is tetszett az egyik filmjében:D*). Amúgy nekem 28 éves létemre a tetszési indexem jóformán már a béka segge alatt van, mégsincs barátnőm.



*Ezzel kapcsolatban ezt a kérdést még én tettem fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha én fiú lennék, nekem jöhetne mindhárom, de lány vagyok.

Bár jessie j bi, szal.. :D poén

2011. júl. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

23:42: még nem láttam a filmet, de a pár kép alapján úgy döntöttem, felírom a listámra x'D


Köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 8. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!