Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan növelhetném az önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növelhetném az önbizalmamat? Fiú kérdezi

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,de nekem sincs önbizalmam.De azt észrevettem magamon,hogy ha szépen ki vagyok festve,stb,akkor magabiztosabb vagyok.Én azt javaslom neked,hogy ha a külsőddel nem vagy kibékülve,akkor járj el gyúrni,vagy tegyél valami olyat,amitől jobban elfogadod magad.Ha pedig a belsőddel van gond,akkor merj nyitni az emberek felé:)Egyébként milyen téren nincs önbizalmad?
2009. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nők terén nincs önbizalmam.A külsőért már teszek járok sportolni, úgy 1 éve és még járni is fogok van eredménye. :-)

Bátorságot kellene gyűjtenem, hogy egyáltalán lemerjek szólítani egy lányt.

2009. márc. 26. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
mit veszíthetsz?! szólítsd le azt aki tetszik, buliba is nyugodtan hívd meg egy italra stb. magától nem fog megnőni az a bizonyos önbizalom. járj el közösségi helyekre, és ne roskadj magadba. de azért hülyét se csinálj magadból :D
2009. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kacérkodjál, flörtölj, úgy hogy nem gondolod komolyan (gyakorolj), akkor nem is kell félned attol hogy visszautasítást kapsz.

Egyszer csak azon veszed észre magad hogy elő tudod úgy adni úgy hogy komolytalannak hangozzon, de te is komolyan gondolod és a lány is.


Gondolj bele, miért akarna egy lány veled járni? Mit tudsz neki nyujtani? Tudatosítsd magadban többször a jótulajdonságaidat, és ezeknek tudatában ki tudsz alakítani egy önbizalmat.

2009. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

21/F

Nekem is ez a problémám. Elméletben már sokmindent tudok, hogyan kezelném a szituációkat, mivel szólítanék meg egy lányt, csak még mindig nem mentem oda senkihez sem. Ha lánnyal kell beszélnem, és nem haver, hanem tetszik és úgy beszélek, nem viccelek, de kb. 3-szorosára nő a pulzusszámom, érettségin és az összes egyetemi vizsgán nem izgultam sosem úgy (pedig az se kutya, ahogy akkor szoktam izgulni) együttesen, mint mikor egy lánnyal beszélek. Aztán persze naná, hogy leblokkolok és tök béna vagyok ilyenkor... ezért is tartok ott ahol tartok valószínű:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2009. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok én is, csakhát bennem nincs semmi hasznos, nincs meg bennem a kitartás hogy gyúrjak hogy jobbá tegyem a külsőm, a belsőm az meg más, 3 személyiség az egyben 3in1, nem vagyok hajlandó leszlítani senkit, mert már annyi csalódás ért engem, minen téren, hogy ez csak olaj a tűzre, másnak nincs mit veszítenie, de nekem túl sok mindent
2009. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ki a kemény?

Nemhallom!Ki a kemény


UI:/:) katonakoromban én is ilyen voltam aztán a többiekkel elmentünk telefonszámokat gyűjteni(lányokét).és 1x én nyertem(nekem volt a legtöbb).Azóta nincs gondom a nőkkel.:)

2009. márc. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!